30 Görüntülenme
Dünya’dan Mesajlar (Earth To Echo) Türkçe Dublaj İzle
5.7 IMDB Puanı

Dünya’dan Mesajlar (Earth To Echo) Türkçe Dublaj İzle

(Earth to Echo, Terra para Echo, Écho, Echo, Earth to Echo - Ein Abenteuer so groß wie das Universum, Γη καλεί Echo, Lehatzil et Echo, EARTH TO ECHO アース・トゥ・エコー, Llamando a Ecco, Terra Chama Echo, Внеземное эхо, Zemlja zove Eho, Tierra a Eco, Відлуння далеких світів, Untitled Wolf Adventure)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Relativity Media / Panay Films
  • Film Süresi 1 saat 31 dakika
Oyuncular Teo Halm , Astro , Reese Hartwig , Ella Wahlestedt , Jason Gray-Stanford , Algee Smith , Cassius M. Willis , Sonya Leslie , Kerry OMalley , Virginia Louise Smith , Peter Mackenzie , Valerie Wildman , Roger Hewlett , Mary Pat Gleason , Marilyn Giacomazzi
Dünya'dan Mesajlar (Earth To Echo) izle, 2014 yapımı bir bilim kurgu macera filmidir. Film, Tuck, Munch ve Alex adlı üç en yakın arkadaşın, evlerinin yıkılmasına neden olacak bir otoyol projesi nedeniyle ayrılmak zorunda kalacakları son geceye denk gelen gizemli bir sinyal keşfetmeleriyle başlar.
Arkadaşlar, sinyali çözmek için bir maceraya atılırlar ve sonunda gizemli varlığın bir uzay gemisi olduğunu keşfederler. Uzay gemisinde, dünyanın başka yerlerinden çalınmış teknolojik cihazları keşfederler ve gemideki varlık, kendilerine yardım etmeleri için onlara ihtiyaç duyar.
Tuck, Munch ve Alex, uzay gemisiyle birlikte maceraya atılırlar ve çeşitli tehlikelerle karşılaşırlar. Ancak sonunda, varlığı dünyaya geri götürmeyi başarırlar ve dostluklarının gücüyle evlerinin yıkılmasını önlemeyi başarırlar.