116 Görüntülenme
Düşler Ülkesi Türkçe Dublaj izle
7.7 IMDB Puanı

Düşler Ülkesi Türkçe Dublaj izle

(Finding Neverland, Descubriendo el país de Nunca Jamás, Voyage au pays imaginaire, Em Busca da Terra do Nunca, Пътят към Невърленд, Descubriendo la tierra del Nunca Jamás, San za životom J.M. Barrieja, Avastades Eikunagimaad, Finding Neverland - tarinan lähteillä, Neverland, Wenn Träume fliegen lernen, Psahnontas ti Hora tou Pote, Ψάχνοντας τη χώρα του ποτέ, Én, Pán Péter, Neverland - Un sogno per la vita, ネバーランド, Meklējot Nekurzemi, Niekados šalies beieškant, Descubriendo el país de nunca jamás, Marzyciel, À Procura da Terra do Nunca, In cautarea Taramului de Nicaieri, Волшебная страна, U potrazi za Nedođijom, V iskanju dezele Nije, Descubriendo Nunca Jamás, 尋找新樂園, Düşler Ülkesi, Чарівна країна, J.M. Barries Neverland)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Miramax / FilmColony / Keylight Productions
  • Film Süresi 1 saat 46 dakika
Oyuncular Johnny Depp , Kate Winslet , Julie Christie , Radha Mitchell , Dustin Hoffman , Freddie Highmore , Joe Prospero , Nick Roud , Luke Spill , Ian Hart , Kelly Macdonald , Mackenzie Crook , Eileen Essell , Jimmy Gardner , Oliver Fox
Karısıyla arası çok da iyi olmayan Barrie, karısının karşı çıkmalarına rağmen bu aileyle yakınlık kurmaya başlar. Aynı şekilde Davies ailesinde de büyükanne Emma du Maurier bu yakınlığa karşı çıkmaktadır. Çocuklar, Barrienin ilham perileri olmuştur. Onlarla oyunlar oynarken yamaçları gemiye, sopaları kılıca, uçurtmaları periye ve çocukları da "Neverlandın Kayıp Çocukları"na dönüştürür. Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle