39 Görüntülenme
Eragon Türkçe Dublaj izle
5.1 IMDB Puanı

Eragon Türkçe Dublaj izle

(Eragon, Ерагон, Eragon - Das Vermächtnis der Drachenreiter, エラゴン 遺志を継ぐ者, Eragons, Eragonas, Эрагон, 龍騎士, Ераґон)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Fox 2000 Pictures / Davis Entertainment / Dune Entertainment / Ingenious Film Partners / Major Studio Partners / Mid Atlantic Films / Twentieth Century Fox
  • Film Süresi 1 saat 44 dakika
Oyuncular Ed Speleers , Jeremy Irons , Sienna Guillory , Robert Carlyle , John Malkovich , Garrett Hedlund , Alun Armstrong , Christopher Egan , Gary Lewis , Djimon Hounsou , Rachel Weisz , Richard Rifkin , Steve Speirs , Joss Stone , Michael Mehlmann
Eragon izle, 2006 yapımı bir fantastik macera filmidir. Film, Christopher Paolini'nin aynı adlı romanından uyarlanmıştır.
Film, Eragon adında genç bir çobanın hikayesini anlatır. Eragon, sihirli bir taş bulur ve bu taş bir ejderhanın yumurtasından çıktığını öğrenir. Taşı ve ejderhayı korumak için, Eragon kendisine verilen görevi kabul eder ve bir maceraya atılır.
Ejderha, büyücü Brom ve güzel prenses Arya ile birlikte Eragon, karanlık bir kralın hüküm sürdüğü krallığı kurtarmaya çalışır. Ancak, tehlikelerle dolu bir yolculukta, Eragon'un sihirli güçlerini kullanmayı öğrenmesi ve kendisini ve arkadaşlarını korumak için mücadele etmesi gerekecektir.
Film, fantastik bir dünyada geçen bir macerayı anlatırken, aynı zamanda dostluk, cesaret ve doğruluk gibi konuları da ele alır. Eragon'un karakterindeki değişimler, insanların kendilerini ve güçlerini keşfetme sürecini vurgular.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle