34 Görüntülenme
Geçmişin Laneti – Visions 2015 Türkçe Altyazılı izle
5.3 IMDB Puanı

Geçmişin Laneti – Visions 2015 Türkçe Altyazılı izle

(Visions, Yo vi al Diablo, A Última Premonição, Видения, Yo vi al diablo, Οράματα, ヴィジョン 暗闇の来訪者, Vīzijas, Nightmares, Mroczne wizje, Viziuni, Visiones, Geçmişin Laneti, Видіння, Diêm Báo Kinh Hoàng)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Blumhouse Productions / Chapter One Films
  • Film Süresi 1 saat 22 dakika
Oyuncular Isla Fisher , Anson Mount , Gillian Jacobs , Joanna Cassidy , Eva Longoria , Jim Parsons , Michael Villar , Bryce Johnson , John de Lancie , Annie Tedesco , Roberto Sanz Sanchez , Jeff Branson , Christine Meier , Chloe Meier , Elizabeth Rowin
Geçmişin Laneti (Visions) izle, 2015 yapımı bir Amerikan gerilim filmidir. Film, yeni evine taşınan bir çiftin yaşadığı olağanüstü olayları anlatır.
Eveleigh ve David Tilton, kırsal alanda bir bağ evine taşınır ve burada organik şarap üreticiliği yapmaya başlarlar. Hamile olan Eveleigh, çiftlikte işlerine yardımcı olmak için birkaç arkadaşını da davet eder. Ancak, burada tuhaf ve rahatsız edici şeyler olmaya başlar.
Eveleigh, baş ağrısı, halüsinasyonlar ve korkunç görüntüler görmeye başlar. Başlangıçta, bu durumları stresli bir gebelik dönemi ve iş yüküne bağlar. Ancak, Eveleigh'in sıradışı deneyimleri, bağ evinin tarihindeki gizli bir geçmişle bağlantılı olduğunu gösterir.
Eveleigh, gizemli olayların ardındaki gerçeği öğrenmek için araştırmaya başlar. Ancak, karanlık güçler onun hayatına müdahale etmektedir.
Film, hamilelik ve annelik gibi konuları işlerken aynı zamanda doğaüstü olaylar, karanlık sırlar ve psikolojik gerilim gibi unsurları da içermektedir.