56 Görüntülenme
Gerçek öpücük – Never Been Kissed izle (1999)
6 IMDB Puanı

Gerçek öpücük – Never Been Kissed izle (1999)

(Never Been Kissed)
  • Yapım Yılı 1999
  • Film Süresi 01
Oyuncular Drew Barrymore , David Arquette , Michael Vartan , Molly Shannon , John C. Reilly , Garry Marshall , Sean Whalen , Cress Williams , Octavia Spencer , Sarah DeVincentis , Allen Covert , Armand Reiser , David Doty , Derek Morgan , Kathleen Marshall , Jenny Bicks , Leelee Sobieski , Jeremy Jordan
"Never Been Kissed" (Gerçek öpücük) izle, 1999 yılında Raja Gosnell tarafından yönetilen romantik bir komedi filmidir. Film, bir gazetecinin geri dönüp lise yıllarını tekrar yaşamasını konu almaktadır.
Josie Geller (Drew Barrymore), Chicago Sun-Times gazetesinde çalışan bir editördür. Ancak lisedeki deneyimleri nedeniyle, diğer öğrenciler tarafından alay konusu olmuş ve popüler olamamıştır. Josie, bir hikaye için liseye geri döner ve bir öğrenci gibi davranarak, ergenlik yıllarını yeniden yaşamaya başlar.
Ancak işler planladığı gibi gitmez ve Josie, lise hayatını tekrar yaşarken, eski travmaları ile yeniden yüzleşmek zorunda kalır. Ayrıca, bir öğretmen olan Sam Coulson (Michael Vartan) ile romantik bir ilişki yaşar ve onunla birlikte olmak istediğini fark eder.
Josie, okul gazetesinde bir hikaye yazarken, lise hayatının sırlarını keşfeder ve popüler bir öğrenci olmanın gerçek anlamını öğrenir. Ancak hikayesi, gerçek kimliğini açığa çıkardığında, kendisini kabul etmelerini sağlamak için çabalamak zorunda kalır.
"Never Been Kissed izle", geniş bir hayran kitlesi edinmiş romantik bir komedi filmidir. Film, yalnızlık, kabul ve ikinci şans gibi evrensel temaları ele alırken, Drew Barrymore'un başarılı performansı ve Sam Coulson rolünde Michael Vartan'ın varlığıyla öne çıkmaktadır.