84 Görüntülenme
Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi izle (1999)
7.3 IMDB Puanı

Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi izle (1999)

(10 Things I Hate About You, 10 cosas que odio de ti, 10 Coisas que Eu Odeio em Você, Десет неща, които мразя в теб, 10 choses que je déteste de toi, 10 razloga zašto te mrzim, 10 důvodů proč tě nenávidím, Deset duvodu, proc te nenávidím, 10 põhjust sind vihata, 10 things I hate about you, 10 bonnes raisons de te larguer, 10 Dinge, die ich an Dir hasse, 10 pragmata pou misw se esena, 10 πράγματα που μισώ σε σένα, 10 dolog, amit utálok benned, 10 cose che odio di te, Koi no kara sawagi, ヒース・レジャーの恋のからさわぎ, Uzsispyreles sutramdymas, 10 ting jeg hater ved deg, Zakochana złośnica, 10 Coisas Que Odeio em Ti, 10 lucruri nu-mi plac la tine, 10 причин моей ненависти, 10 ствари које мрзим код тебе, 10 razlogov zakaj te sovrazim, 10 razones para odiarte, 10 orsaker att hata dig, 對面惡女看過來, Senden nefret etmemin 10 sebebi, 10 причин моєї ненависті, 10 Dieu Em Ghet Anh)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Touchstone Pictures / Mad Chance / Jaret Entertainment
  • Film Süresi 1 saat 37 dakika
Oyuncular Heath Ledger , Julia Stiles , Joseph Gordon-Levitt , Larisa Oleynik , David Krumholtz , Andrew Keegan , Susan May Pratt , Gabrielle Union , Larry Miller , Daryl Mitchell , Allison Janney , David Leisure , Greg Jackson , Kyle Cease , Terence Heuston
Senden nefret etmemin 10 sebebi filmi konusu Bianca ismindeki bir kızı merkez alarak hikayesini anlatıyor. Bianca, bir üniversite öğrencisidir ve güzelliği ile herkesin başını döndürür. Bianca’nın ablası ise onun tam aksine erkeklerden kaçan ve hayatı boyunca onlara karşı hiç bir ilgi göstermemiş biri olarak yaşamıştır. Bianca’nın yaşamı da doğrudan olarak ablasının bu tavrı ve karakteri nedeniyle şekillenmektedir. Ablasının çekingen olması ve başta erkekler olmak üzere herkesten uzak durması nedeniyle yaşamına bir türlü doğru bir şekilde yön veremez. Çünkü ailevi kuralları çok katıdır. Bu kuralların en büyüğü iki kardeşin aynı anda sevgilisi olmadığı zaman diğeri de hiçbir şekilde başkasıyla sevgili olamaz. Bianca ise bu durumdan kendisine pay çıkarmak için bir yol arar.