39 Görüntülenme
Hayalet Sürücü 1 – Ghost Rider 1 Türkçe Dublaj izle
5.2 IMDB Puanı

Hayalet Sürücü 1 – Ghost Rider 1 Türkçe Dublaj izle

(Ghost Rider, Ghost rider - El vengador fantasma, Motoqueiro Fantasma, Призрачен ездач, Ghost Rider - põrguline, Ghost rider - aaveajaja, A szellemlovas, Kalabhairavan, ゴーストライダー, Rēgu bruņinieks, Tamsos Baikeris, El vengador fantasma, Ghost rider)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures / Crystal Sky Pictures / Relativity Media / Marvel Enterprises / Michael De Luca Productions / GH One / Vengeance Productions Pty. Ltd.
  • Film Süresi 1 saat 50 dakika
Oyuncular Matt Long , Raquel Alessi , Brett Cullen , Peter Fonda , Nicolas Cage , Donal Logue , Tony Ghosthawk , Hugh Sexton , Marcus Jones , Matt Norman , Lawrence Cameron Steele , Wes Bentley , Eddie Baroo , Jessica Napier , Laurence Breuls
FİLM TELİF HAKKINDAN DOLAYI KALDIRILDI Bir dublör ve aynı zamanda sirk de çalışan Johnny, motorsiklet sahnelerinde oynamaktadır. En iyi motorsiklet sürücülerinden biridir. Bir gün babası ve kız arkadaşının hayatları sona yaklaştığında şeytan ortaya çıkar ve Johnnyye bir anlaşma önerir. Babası ve kız arkadaşının hayatına karşılık kendini hayatı. Belgeyi imzalaması ile sürücü ortaya çıkar...iyi seyirler, jetfilmizle.com Oyuncular(Rol): Nicolas Cage(Johnny Blaze / Ghost Rider), Raquel Alessi(Genç Roxanne Simpson), Matt Long(Genç Johnny Blaze), Eva Mendes(Roxanne Simpson), Brett Cullen(Barton Blaze) Süre: 2 saat 3 dakika jetfilmizle.comdan izlemek de olduğunuz filmin çıkış tarihi 2007 senesinde, ilk yayınlandığı yer ise ABD dir. İMDB sitesininde üyelerin oylamaları sonucu 5,2 puan almıştır. Hayalet Sürücü 1 - Ghost Rider 1 Türkçe Dublaj izle filminin yönetmenliği Mark Steven Johnson seneryoyu Mark Steven Johnson yapmıştır. Diğer adı Ghost Rider filminde yapımcı Stan Lee ,  Avi Arad dur. Hayalet Sürücü 1 - Ghost Rider 1 Türkçe Dublaj izle filminin oyuncu kadrosundaki isimler, Nicolas Cage, Eva Mendes, Wes Bentley, Matt Long, Sam Elliott olarak kısaca söyleyebiliriz. Hayalet Sürücü 1 - Ghost Rider 1 Türkçe Dublaj izle filmi seyrettiyseniz yorumlarınız ile izlememiş olanlar için bilgi verebilir ve sitemize de özgünlük katarak bize destek olabilirsiniz. Başka sitelerde yoksa jetfilmizle.comda vardır. Çalışmayan ve olmayan filmler için Film istek bölümünden bize ulaşabilirsiniz.