85 Görüntülenme
Karanlıklar Ülkesi 2 Türkçe Dublaj izle
6.7 IMDB Puanı

Karanlıklar Ülkesi 2 Türkçe Dublaj izle

(Underworld)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Screen Gems / Lakeshore Entertainment / Vancouver Film Studios
  • Film Süresi 1 saat 46 dakika
Oyuncular Kate Beckinsale , Scott Speedman , Tony Curran , Derek Jacobi , Bill Nighy , Steven Mackintosh , Shane Brolly , Brian Steele , Zita Görög , Scott McElroy , John Mann , Michael Sheen , Sophia Myles , Richard Cetrone , Mike Mukatis
Karanlıklar Ülkesi 2: Evrim (Underworld: Evolution) izle, 2006 yapımı film, ilk filmde izlediğimiz olayların hemen ardından gerçekleşen ve Lycanlar ile Vampirlerin savaşına odaklanan bir korku/fantastik filmidir.
Filmin ana karakteri Selene, bir vampirdir ve öncelikli amacı Lycanlarla olan savaşı sonlandırmaktır. İlk filmde yaşanan olaylardan sonra, Selene ve Lycan'ın (werewolf) lideri Michael, Lycan ve Vampirlerin tarihi geçmişine dair bir sırrı ortaya çıkarmaya başlarlar.
Selene ve Michael, bu sırrı çözmek için, Lycanların ve Vampirlerin kökenlerine inmek zorunda kalırlar. Bu sırada, başka bir vampir olan Marcus'un, öldürülen kardeşi Viktor'un intikamını almak için, yıllardır tutulduğu hapis yerinden kaçmasıyla olaylar farklı bir boyut kazanır.
Selene ve Michael, Marcus'un tehlikesi altında kalmalarına rağmen, Lycan ve Vampirlerin sırlarını keşfetmeye devam ederler. Ancak, sırların ortaya çıkması, son derece ölümcül bir savaşa yol açacaktır.
"Underworld: Evolution", bir üst düzey aksiyon ve karanlık fantastik öğeleriyle dolu bir devam filmidir. Film, vampir ve kurt adamların kanlı savaşının yanı sıra, kökenleri ve aralarındaki ilişkileri hakkında daha fazla bilgi edinmemize de olanak tanır.