162 Görüntülenme
Karayıp Korsanları 1 Siyah İnci’nin Laneti izle (2003)
8.1 IMDB Puanı

Karayıp Korsanları 1 Siyah İnci’nin Laneti izle (2003)

(Pirates of the Caribbean)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures / Jerry Bruckheimer Films
  • Film Süresi 2 saat 23 dakika
Oyuncular Johnny Depp , Geoffrey Rush , Orlando Bloom , Keira Knightley , Jack Davenport , Jonathan Pryce , Lee Arenberg , Mackenzie Crook , Damian OHare , Giles New , Angus Barnett , David Bailie , Michael Berry Jr. , Isaac C. Singleton Jr. , Kevin McNally
Karayıp Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl) izle, efsanevi bir korsan olan Kaptan Jack Sparrow'un maceralarını konu alan bir aksiyon-fantezi filmidir.
Hikaye, Karayip Denizi'nde geçer. Korsanlar, hazine dolu bir gemiyi ele geçirmek için plan yaparlar. Ancak, geminin mürettebatı, aslında hazineye ulaşmalarına engel olmak isteyen bir lanetle karşı karşıya olduklarını keşfeder. Lanet, geminin mürettebatını ölümsüz korsanlara dönüştürmüştür. Bu durumda, Kaptan Jack Sparrow ve birkaç kişilik ekibi, laneti kırmak için mücadele eder.
"Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl", aksiyon sahneleri, fantastik öğeleri, korsan kültürü ve Johnny Depp'in unutulmaz performansıyla dikkat çeker. Ayrıca, filmde kullanılan müzikler de oldukça etkilidir ve filmin atmosferini güçlendirir. "Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl", serinin diğer filmlerini sevenler ve korsan maceralarına ilgi duyanlar için önerilebilir.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle