141 Görüntülenme
Karayip Korsanları 3 – Dünyanın Sonu Türkçe Dublaj izle (2007)
7.1 IMDB Puanı

Karayip Korsanları 3 – Dünyanın Sonu Türkçe Dublaj izle (2007)

(Pirates of the Caribbean)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures / Jerry Bruckheimer Films / Second Mate Productions / LSG Productions
  • Film Süresi 2 saat 49 dakika
Oyuncular Johnny Depp , Geoffrey Rush , Orlando Bloom , Keira Knightley , Jack Davenport , Bill Nighy , Jonathan Pryce , Lee Arenberg , Mackenzie Crook , Kevin McNally , David Bailie , Stellan Skarsgård , Tom Hollander , Naomie Harris , Martin Klebba
"Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu izle", "Pirates of the Caribbean" serisinin üçüncü filmidir. Film, serinin önceki iki filminde olduğu gibi, Karayip Denizi'nde geçiyor ve korsanlar, İngiliz Donanması ve Doğu Hindistan Şirketi arasındaki mücadeleyi anlatıyor.
Filmin hikayesi, "Dead Man's Chest" filminin sonunda kaldığı yerden devam ediyor. Kaptan Jack Sparrow (Johnny Depp), Ölülerin Sandığı'nda (Dead Man's Chest) mahsur kalmıştır ve arkadaşları, onu kurtarmak için bir araya gelirler. Will Turner (Orlando Bloom) ve Elizabeth Swann (Keira Knightley) ile birlikte, Davy Jones'un (Bill Nighy) kalbi ve Ölülerin Sandığı'nın anahtarı gibi güçlü nesneleri ele geçirerek Kaptan Barbossa'nın (Geoffrey Rush) liderliğindeki korsanlarla işbirliği yaparlar.
Ancak, bu kez onların karşısında sadece İngiliz Donanması değil, aynı zamanda Kaptan Sao Feng'in (Chow Yun-fat) liderliğindeki Çinli korsanlar ve İngiliz Doğu Hindistan Şirketi de yer almaktadır. Korsanlar, denizdeki son büyük savaşa hazırlanırken, Jack Sparrow'un kendi planları da vardır.
Filmde, korsanların maceraları, yüksek gerilimli deniz savaşları, fantastik unsurlar ve karakterlerin arasındaki kişisel ilişkiler üzerine yoğunlaşan bir hikaye anlatılır. Filmin sonunda, serinin ana karakterlerinden bazıları trajik sonlar yaşarken, korsanlar dünya çapında efsaneleşen maceralarına devam ederler.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle