51 Görüntülenme
Karga 3 Türkçe Dublaj izle
4.9 IMDB Puanı

Karga 3 Türkçe Dublaj izle

(The Crow)
  • Yapım Yılı Germany
  • Yapım Şirketi Fallen Bird Productions Inc. / IMF Internationale Medien und Film GmbH & Co. Produktions KG / Image Comics / Jeff Most Productions / Pacifica Film Distribution / Pressman Film
  • Film Süresi 1 saat 42 dakika
Oyuncular Kirsten Dunst , William Atherton , Debbie Fan , Eric Mabius , Grant Shaud , David Jean Thomas , Gabrielle Woods , Jodi Lyn OKeefe , David H. Stevens , Dale Midkiff , Bill Mondy , Walton Goggins , Tim DeKay , Robby Robinson , Tony Larimer
Karga 3 (The Crow: Salvation) izle, 2000 yapımı bir Amerikan gotik aksiyon filmidir. Film, James O'Barr'ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanmıştır. Film, bir müzisyen olan Alex Corvis'in (Eric Mabius) intikam hikayesini anlatır.
Alex Corvis, kız arkadaşı Lauren Randall'ın (Jodi Lyn O'Keefe) öldürülmesi suçlamasıyla idam edilir. Alex, idamdan sonra kargalar tarafından yeniden hayata döndürülür ve intikam almak için geri döner.
Alex, intikamını almak için polislerin ve suçluların peşine düşer. Filmde, doğaüstü güçler ve yetenekler kullanılarak görsel efektlerle birçok aksiyon sahnesi yer alır.
"The Crow: Salvation", gotik bir film olarak dikkat çeker. Eric Mabius'un performansı, filmin kalitesini arttıran unsurlardan biridir. Film, aşk, ölüm, intikam ve yeniden doğuş gibi konulara yer verir. Film, insanların suçsuzluğunun kanıtlanması için mücadele etmeleri ve adaletin sağlanması gerektiğini hatırlatır.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle