130 Görüntülenme
Kayıp Nişanlı Türkçe Dublaj izle
7.6 IMDB Puanı

Kayıp Nişanlı Türkçe Dublaj izle

(Un long dimanche de fiançailles, Amor eterno, Mathilde - Eine große Liebe, Eterno Amor, Най-дългият годеж, Zaruke su dugo trajale, En lang forlovelse, Väga pikk kihlus, Pitkät kihlajaiset, Oi ateleiotoi arravones, Οι ατελείωτοι αρραβώνες, Hosszú jegyesség, Una lunga domenica di passioni, Long Engagement, ロング・エンゲージメント, Saderināšanās uz mūžu, Ilgos suzadetuves, En langvarig forlovelse, Bardzo długie zaręczyny, Um Longo Domingo de Noivado, O logodna foarte lunga, Долгая помолвка, Veridba je dugo trajala, Zelo dolga zaroka, Engagement, Largo domingo de noviazgo, En långvarig förlovning, 未婚妻的漫長等待, Kayıp nişanlı, Довгі заручини, A Very Long Engagement)
  • Yapım Yılı France
  • Yapım Şirketi 2003 Productions / Warner Bros. / Tapioca Films / TF1 Films Production / Canal+ / Centre national du cinéma et de l'image animée (CNC) / La Région Île-de-France / Région Bretagne / Région Poitou-Charentes / Gerber Pictures
  • Film Süresi 2 saat 13 dakika
Oyuncular Audrey Tautou , Gaspard Ulliel , Dominique Pinon , Chantal Neuwirth , André Dussollier , Ticky Holgado , Marion Cotillard , Dominique Bettenfeld , Jodie Foster , Jean-Pierre Darroussin , Clovis Cornillac , Jean-Pierre Becker , Denis Lavant , Jérôme Kircher , Albert Dupontel
Kayıp nişanlı (Un long dimanche de fiançailles) izle, Fransız yazar Sébastien Japrisot'un aynı adlı romanından uyarlanan bir 2004 yapımı drama filmidir. Film, I. Dünya Savaşı'nın ardından, sevgilisi Mathilde'i kaybeden bir kadının onu arayışını konu almaktadır.
Film, Mathilde (Audrey Tautou) adında genç bir kadının hikayesini anlatmaktadır. Mathilde, sevgilisi Manech (Gaspard Ulliel) ile nişanlıdır ve savaşa giderken onu son kez görmek için tren istasyonuna gelirler. Ancak, Manech bir bacağını kendisi vurarak savaşa gitmekten kaçmış ve askeri mahkeme tarafından ölüme mahkum edilmiştir.
Mathilde, Manech'in gerçekten ölüp ölmediğini öğrenmek için savaş sonrası dönemde kendi araştırmalarını yapar ve çeşitli ipuçları toplar. Manech'in arkadaşlarından bazıları hayatta kalmış ve ona yardımcı olurken, Mathilde de çeşitli olayları araştırarak gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır.
Film, savaşın acımasızlığını, kayıpları ve insanların hayatta kalmak için neler yapabileceklerini ele alırken, aynı zamanda bir aşk hikayesi ve bir kadının sevgilisini bulmak için verdiği mücadeleyi de anlatmaktadır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle