149 Görüntülenme
Kırık Parmaklı Usta Türkçe Dublaj izle
5.2 IMDB Puanı

Kırık Parmaklı Usta Türkçe Dublaj izle

(Diao shou guai zhao, Ten Fingers of Death, Punhos de Serpente, Garras de Águia, Quebrando Limites, As Garras do Dragão, Учителят със счупените пръсти, Dragen går amok, Tappavat kädet, La rage du vainqueur, Der Tiger Von Kwantung, Der Meister mit den gebrochenen Händen, Jackie Chan)
  • Yapım Yılı Hong Kong
  • Yapım Şirketi Soon Lee Films Company / Soon Lee Films
  • Film Süresi 1 saat 20 dakika
Oyuncular Jackie Chan , Siu Tin Yuen , Hung Lieh Chen , Dean Shek , Kwok Choi Hon , Biao Yuen , Feng Tien , Yeong-Mun Kwon , Kwok-Kuen Chan , Kam Cheung , Shao-Lin Chiang , Chun Chin , Lu Chin , Yuet Sang Chin , Feng Erh
En büyük ustamdı (Diao shou guai zhao) izle veya "Enter the Dragon" adlı 1973 yapımı bir Hong Kong-Amerikan aksiyon filmidir. Film, bir ölüm dövüşü turnuvasına katılan ve kötü adamların peşine düşen Lee (Bruce Lee) adlı bir dövüş sanatçısının hikayesini konu alır.
Lee, bir turnuvaya katılmak için Hong Kong'a seyahat eder. Ancak, turnuva, bir uyuşturucu baronunun işine yaramaktadır ve Lee, turnuvanın amacını ortaya çıkarmak için görevlendirilir. Lee, kötü adamlarla karşı karşıya gelir ve onların peşinde koşarken, kendisini ve arkadaşlarını korumak için dövüş sanatlarını kullanır.
Lee, turnuvanın düzenleyicisi Han (Shih Kien) tarafından ölümcül bir oyunun içine çekilir. Lee, Han'ın güçlü ölüm dövüşü sanatlarıyla mücadele ederken, onun planını ortaya çıkarmaya çalışır.
"Diao shou guai zhao" aksiyon türünde bir film olarak dikkat çeker. Bruce Lee'nin performansı, filmin kalitesini arttıran unsurlardan biridir. Filmde, dövüş sanatları, kung fu teknikleri ve dövüş sahneleri gibi unsurlara yer verilir. Ayrıca, film, bir kahramanın adaleti sağlamak için mücadelesini konu alarak, izleyicilere ilham verir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle