181 Görüntülenme
Kızıl Ateş Türkçe Dublaj izle
6.1 IMDB Puanı

Kızıl Ateş Türkçe Dublaj izle

(Red Heat, Infierno rojo, Inferno Vermelho, Чeрвена топлина, Double détente, Crveno usijanje, Rudé horko, Červená horúčava, En russer rydder op i Chicago, Röd fara, Punainen vaara, Red Heat - Punainen vaara, Apostoli ektos edras, Αποστολή εκτός έδρας, Vörös zsaru, Danko, Red Bull, シュワルツェネッガー レッドブル, Raudonas karstis, Rød purk, Danko)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Carolco Pictures / Lone Wolf / Oak Pictures
  • Film Süresi 1 saat 44 dakika
Oyuncular Arnold Schwarzenegger , Jim Belushi , Peter Boyle , Ed ORoss , Laurence Fishburne , Gina Gershon , Richard Bright , J.W. Smith , Brent Jennings , Gretchen Palmer , Pruitt Taylor Vince , Mike Hagerty , Brion James , Gloria Delaney , Peter Jason
Demir Çene lakaplı acımsız bir polis olan yüzbaşı Ivan DANKO (Arnold Schwarzeneger), Moskova Cinayet Masasının şefidir. Danko basit bir trafik suçu nedeniyle Amerikada tutklana rus asıllı bir uyuşturucu tacirini ülkeye geri götürmek üzere Chicagoya kendisine eşlik etmek üzere Art Ridzik (James Belushi) adında hazırcevap, kılıksız ve adı çıkmış bir dedektif görevlendirilmiştir. farklı kültürlerden gelen bu iki ilginç polis, beraber çalışmaya başlarlar. Kısa sürede aralarında espiri ve saygıya dayalı bir ilişki doğar.İkili, Stateville Hapishanesinin duvarları ardından yürütülen uluslar arası uyuşturucu trafiğini durdurmak üzere harekete geçerler. Bu arada uyguladıkları Rus ve Ridzik Tarzı altenatif polis prosedürleri nedeniyle başları, resmi makamlarla belaya girer ve kaçak duruma düşerler.Kızıl Meydanda çekilen ilk Amerikan filmi olma özelliği taşıyan Kızıl Ateş, zevkle izleyeceğiniz bir aksiyon/komedi.... Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.