72 Görüntülenme
Lanetli Ev – The House on Pine Street izle (2015)
5.1 IMDB Puanı

Lanetli Ev – The House on Pine Street izle (2015)

(The House on Pine Street)
  • Yapım Yılı ingilizce
  • Yapım Şirketi KC Film Office / E3W Productions
  • Film Süresi 01
Oyuncular Natalie Pellegrini , Tisha Swart-Entwistle , Keagon Ellison , Daniel Shirley , Robert Jones , Jeannie Blau , Andy Entwistle , Cayla Kunkel , Chelby Kunkel
Lanetli Ev (The House on Pine Street) izle, 2015 yılında Aaron Keeling ve Austin Keeling tarafından yazılan ve yönetilen bir Amerikan korku filmidir.
Filmde, hamile bir kadın olan Jennifer, kocası Luke ile birlikte, kırsal bir kasabada yaşayan büyük bir eve taşınırlar. Ancak, Jennifer eski bir ruhani varlığın evde ona saldırdığını hissetmeye başlar ve giderek gerçekliği ve hayal gücü arasındaki sınırlar bulanıklaşır.
Jennifer, bebek beklerken eve kapanıp yalnız kaldığında, evde tuhaf olaylar yaşanır ve karanlık güçlerin varlığına dair işaretler belirir. Jennifer, ailesinin evde başka bir varlık tarafından da rahatsız edildiğini fark eder ve giderek korkunç bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.
Filmin konusu, bir kadının zihnindeki sınırları zorlayan doğaüstü olayların korku dolu hikayesi olarak özetlenebilir. Ayrıca, evin geçmişindeki olayların da etkileri ve ailenin içindeki dinamiklerin önemi de filmde ele alınmaktadır.