94 Görüntülenme
Lütfen Beni Öldürme Türkçe Dublaj izle
7.6 IMDB Puanı

Lütfen Beni Öldürme Türkçe Dublaj izle

(Stranger Than Fiction, Más extraño que la ficción, Schräger als Fiktion, Mais Estranho que a Ficção, Не може да бъде!, Plus étrange que fiction, Otkucaji života, Väljamõeldisestki veidram, Aidosti outoa, Lincroyable destin de Harold Crick, Pio paraxeno ki apo paraxeno, Πιο παράξενο κι από παράξενο!, Felforgatókönyv, Meever lekhol dimyon, Vero come la finzione, 主人公は僕だった, Izdomātā dzīve, Sukurtas Haroldas, Przypadek Harolda Cricka, Contado Niguém Acredita, Contado Ninguém Acredita, Mai mult decât fictiune, Персонаж, Više od mašte, Bolj cudno kot fikcija, 口白人生, Lütfen beni öldürme, Killing Harold Crick)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures / Mandate Pictures / Three Strange Angels / Crick Pictures / Ebeling Group
  • Film Süresi 1 saat 53 dakika
Oyuncular Will Ferrell , William Dick , Guy Massey , Martha Espinoza , T.J. Jagodowski , Peter Grosz , Ricky Adams , Christian Stolte , Denise Hughes , Peggy Roeder , Tonray Ho , Tony Hale , Maggie Gyllenhaal , Danny Rhodes , Helen Young
Ya hayatınız bir romancının ellerinde olsa idi? Karen Eiffel, uzun yıllar süren çalışmalarından sonra romanını büyük oranda tamamlamıştır. Tek eksik romanın sonunun bir türlü belli olmamasıdır. Baş kahramanı Harold Crick’i nasıl öldüreceğine karar verememesinden kaynaklanan bu sorun, Karen’ın hayatını kabusa çevirir. Ama bütün bu olanlardan habersiz yaşayıp giden biri vardır: Harold Crick! Harold, Karen’ın romanda kendisi ile ilgili olarak yazdığı herşeyi birebir yaşamaktadır. Romanın gidişatı ile kendisi arasındaki bağlantıyı keşfeden Harold, hayatının sonunun romanın sonu ile aynı olmaması için bir şeyler yapması gerektiğini anlar. Bütün bu olanlardan habersiz olan Karen, büyük bir gayretle romanını sonlandırmaya çalışmaktadır. Düşler Ülkesi ile Peter Pan’ın yaratıcısı J.M. Barrie’nin hayal dünyasında dolaşan, Gitme ile gerçekle düş arasındaki ayrımı kaybeden bir insanın yaşadıklarına değinen yönetmen Marc Forster, Charlie Kaufman stili oyunlarla süslü fantastik bir komedi ortaya koyuyor. Filmin Will Ferrell, Emma Thompson ve Dustin Hoffman’dan oluşan güçlü oyuncu kadrosunu da unutmayalım. JetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle