160 Görüntülenme
Manhattan’da Sihir Türkçe Dublaj izle
7.1 IMDB Puanı

Manhattan’da Sihir Türkçe Dublaj izle

(Enchanted, Encantada, Омагьосана, Il était une fois..., Začarana, Kouzelná romance, Fortryllet, Nõiutud, Lumottu, Verwünscht, I magemeni, Η μαγεμένη, Bűbáj, Mechushefet, Come dincanto, Mahô ni kakerarete, 魔法にかけられて, Noburtā, Užkeretoji, Eventyr i New York, Zaczarowana, Uma História de Encantar, Magie în Manhattan, Magie în New York, Зачарованная, Začarovaní, Encantada)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures / Josephson Entertainment / Andalasia Productions / Right Coast Productions
  • Film Süresi 1 saat 47 dakika
Oyuncular Amy Adams , Patrick Dempsey , James Marsden , Timothy Spall , Idina Menzel , Rachel Covey , Susan Sarandon , Julie Andrews , Jeff Bennett , Kevin Lima , Emma Rose Lima , Teala Dunn , Fred Tatasciore , Courtney Williams , William Huntley
Walt Disney’in unutulmaz animasyon klasiklerinden “Enchanted”,bu kez gerçek aktörlerin kamera karşısına geçtiği live action romantik komedi ve macera formatında günümüz izleyicisiyle buluşuyor. “Enchanted”ta, peri masallarındaki ülkesinden kötü ruhlu kraliçe (Susan Sarandon) tarafından kovulduktan sonra kendisini günümüz Manhattan sokaklarının katı gerçekliğinde bulan güzel prenses Giselle’nin (Amy Adams) öyküsü anlatılır. Peri masallarının büyüleyici dünyasında mutlu bir şekilde yaşayan güzel prenses Giselle, kötü ruhlu kraliçenin gazabına uğrar. Aniden içine düştüğü yeni ve zorlu çevresinde hiçbir şeyin peri masallarındaki “sonsuza kadar mutluluk” kavramına uygun işlemediğini görünce şok olur. Kısa süre sonra yardımına gelen yakışıklı bir dul avukatla (Patrick Dempsey) tanışınca hayata ve sevgiye bakış açısı değişmeye başlar. Ancak peri masallarındaki mükemmel prense de (James Marsden) evlilik sözü vermiştir. İki arada bir derede kalınca içtenlikle merak etmeye başlar: Hikaye kitaplarındaki tarzdaki bir romantizm, acaba gerçek dünyada varlığını koruyabilecek midir? Walt Disney Pictures’ın sunduğu “Enchanted”ın yönetmenliğini “Tarzan” ve “Eloise At Christmas Time”dan tanıdığımız Kevin Lima üstlendi. Senaryosunu Bill Kelly’nin (Blast From the Past) yazdığı filmin yapımcılığını Barry Josephson ile Barry Sonnenfeld gerçekleştirdi. Filmde dinleyeceğimiz birbirinden güzel müziklerle şarkı sözleri ünlü besteci Alan Menken ile şarkı sözü yazarı Stephen Schwartz’ın işbirliğiyle (Pocahontas, Hunchback of Notre Dame) ortaya çıktı. Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle