45 Görüntülenme
Modern Zamanlar izle (1936)
8.5 IMDB Puanı

Modern Zamanlar izle (1936)

(Modern Times, Tiempos modernos, Dr. Hauser & Co. Ges.m.b.H., Moderne Zeiten, Les temps modernes, Moderne tijden, Tempos Modernos, Os Tempos Modernos, Модерни времена, Tiempos Modernos, Moderna vremena, Moderní Doba, Moderne tider, Alazmena alhaditha, Moodsad ajad, Nykyaika, Oi modernoi kairoi, Μοντέρνοι καιροί, Modern idők, Asr-e jadid, Zmanim Modernim, Tempi moderni, Modan Taimusu, モダン・タイムス, Modernūs laikai, Dzisiejsze czasy, Timpuri noi, Новые времена, Модерна времена, Moderná Doba, Moderni časi, Temps moderns, Moderna tider, 摩登時代, Asri Zamanlar, Нові часи, The Masses)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Charles Chaplin Productions
  • Film Süresi 1 saat 27 dakika
Oyuncular Charles Chaplin , Paulette Goddard , Henry Bergman , Tiny Sandford , Chester Conklin , Hank Mann , Stanley Blystone , Al Ernest Garcia , Richard Alexander , Cecil Reynolds , Mira McKinney , Murdock MacQuarrie , Wilfred Lucas , Edward LeSaint , Fred Malatesta
Asri Zamanlar izle, 1936 yılında çekilmiş sessiz bir komedi filmidir. Film, Charles Chaplin tarafından yönetilmiş, senaryosu yazılmış ve başrolünde oynanmıştır. Modern Times, büyük ekonomik kriz sonrasında işçi sınıfının çaresizlik ve yoksulluk içindeki hayatını konu almaktadır.

Filmin ana karakteri, Charlie adında bir fabrika işçisidir. Otomasyonun artması nedeniyle işini kaybeder ve iş bulmak için mücadele eder. Birçok zorlukla karşılaşan Charlie, en sonunda bir lokantada garson olarak iş bulur. Ancak burada da hizmet sektöründeki sıkıntılarla yüzleşmek zorunda kalır.

Film, aynı zamanda Charlie'nin sokaklarda gezinirken karşılaştığı bir kızla olan romantik ilişkisine de yer vermektedir. Charlie ve kız, birlikte hayatta kalma mücadelesi verirken, film modern toplumun hızlı değişen dinamikleri, sınıf farklılıkları, işsizlik, yoksulluk ve diğer sosyal konuları ele almaktadır.

Modern Times izle, Charlie Chaplin'in ünlü "Tramp" karakterini canlandırdığı son filmdir ve sessiz film dönemi sona ermeden önce çekilmiştir. Film, dünya sinemasında önemli bir yere sahiptir ve sinema tarihinde bir klasik olarak kabul edilir.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle