99 Görüntülenme
Muhteşem Münazaracılar Türkçe Dublaj izle
7.5 IMDB Puanı

Muhteşem Münazaracılar Türkçe Dublaj izle

(The Great Debaters, O Grande Desafio, O Grande Debate, Великите дебатьори, Le grand débat, The Great Debaters - Die Macht der Worte, Érvek és életek, The Great Debaters - Il potere della parola, グレート・ディベーター 栄光の教室, The Challenge, Klub dyskusyjny, Debate Pela Liberdade, La început a fost cuvântul, Большие спорщики, Veliki razpravljalci, El gran debate, 激辯風雲)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Harpo Films / Marshall Production / Roth Films / The Weinstein Company
  • Film Süresi 2 saat 6 dakika
Oyuncular Denzel Washington , Nate Parker , Jurnee Smollett-Bell , Denzel Whitaker , Jermaine Williams , Forest Whitaker , Gina Ravera , John Heard , Kimberly Elise , Devyn A. Tyler , Trenton McClain Boyd , Ritchie Montgomery , Jackson Walker , Tim Parati , Robert X. Golphin
Teksasta, siyahi öğrencilerin çoğunlukta olduğu Wiley Collegede profesör olan Melvin B. Tolsonun gerçek yaşam hikayesi...Profesör Tolson, eğitim eşitliğinden fazla yararlanamayan öğrencilerinin gelişimine katkı için bir tartışma grubu kurmaya karar verir. İlk başta ifade güçleri sınırlı olan bu öğrenci topluluğu, giderek kelimelerin gücünü öğrenmeye başlar. Kendi dönemlerindeki toplantılarda yükselmeye başlayan Wiley Koleji tartışma grubu bir süre sonra Harvardın en güçlü rakibi olacaktır. JetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.