Henüz video eklenmemiş.
17 Görüntülenme
Normal Kalp The Normal Heart Türkçe Altyazılı izle
7.9 IMDB Puanı

Normal Kalp The Normal Heart Türkçe Altyazılı izle

(The Normal Heart, Un corazón normal, Нормално сърце, Un coeur normal, Stejná srdce, Tuntematon vihollinen, Det normala hjärtat, Igaz szívvel, Normali širdis, Odruch serca, Um Coração Normal, O inima normala, Обыкновенное сердце, Normalno srce)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi HBO Films / Plan B Entertainment / Blumhouse Productions / Ryan Murphy Productions
  • Film Süresi 2 saat 12 dakika
Oyuncular Mark Ruffalo , Jonathan Groff , Frank De Julio , William DeMeritt , Taylor Kitsch , Joe Mantello , Sean Meehan , Stephen Spinella , Jill Melanie Wirth , BD Wong , Julia Roberts , Jim Parsons , Adam B. Shapiro , John Mainieri , Matt Bomer
Tiyatro oyunu The Normal Heartın tv filmi uyarlaması olan yapıtta 80li yıllarda salgın şeklinde yayılan AIDS virüsüne karşı başlattığı kampanyayla dikkat çeken aktivist yazar Ned Weeksin hikayesini konu ediniyor. Ned Weeks, erkek arkadaşı Felix ile birlikte bu virüse ve insanların kafalarındaki AIDS imajına karşı esaslı bir başkaldırış öyküsünü ortaya çıkarırlar. Dünyaya göstermeye çalıştıkları şeylerden biri de insanların zannettiğinin aksine AIDSin eşcinsel birliktelikten doğan bir hastalık olmadığı gerçeğidir. Ned Weeks, kendi adımlarıyla başlattığı bu mücadelede, hastalığa karşı savaşan bir grubu da kurarak önemli bir figüre dönüşür. jetfilmizle.com iyi seyirler diler.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle