56 Görüntülenme
Ölüm Defteri Türkçe Dublaj izle
7.2 IMDB Puanı

Ölüm Defteri Türkçe Dublaj izle

(Death Note - Desu nôto)
  • Yapım Yılı Japan
  • Yapım Şirketi Horipro / Konami / Nikkatsu Studio / Nikkatsu / Nippon Television Network (NTV) / Shochiku / Shueisha / Video Audio Project (VAP) / Warner Bros. / Yomiuri Telecasting Corporation (YTV)
  • Film Süresi 2 saat 21 dakika
Oyuncular Tatsuya Fujiwara , Takeshi Kaga , Shidô Nakamura , Erika Toda , Shigeki Hosokawa , Shunji Fujimura , Kenichi Matsuyama , Shin Shimizu , Sota Aoyama , Magy , Pîtâ , Alexa Devine , Michiko Godai , Hanako , Itsuji Itao
Üniversite sınavlarina hazırlık yapan bir ögrenci. ülkesinde en zeki ögrenci olmasina ragmen hayattan bi tat almamakdadir. hergün artan suc orani ve adeletsizligin büyüdügü bir dunya ona anlamsiz ve sıkıcı gelmekde. bunları düşünürken ders esnasında bir defterin gökten düştügünü görür okuldan sonra defterin düştügü yere gider defterin üstünde ölüm defteri yazar. tv de bir olay izlerken defterin gercekligini kontrol eder ve tv de olaydaki adamin ismine bakar adam 40 saniye sonra ölür kız defterin gücünü görür ve diyer suclularin peşine düşer ama peşine bir dedektif takarlar kızın. JetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle