130 Görüntülenme
Ölüm Fısıltısı Türkçe Dublaj izle
5.7 IMDB Puanı

Ölüm Fısıltısı Türkçe Dublaj izle

(Whisper, Susurros de terror, Reféns do Mal, Шепот, Murmures fatals, Whisper - Des Teufels Werk ist ein Kinderspiel, Whisper - Die Stimme des Bösen, Pagomeno aima, Suttogás, Il respiro del diavolo, El hijo del diablo, Zabójczy szept, Sussurro, Soapte, Шёпот, Šapat, Hellion - El ángel caído, Ölüm fısıltısı, Hellion, Poseído)
  • Yapım Yılı Canada
  • Yapım Şirketi Universal Pictures / Gold Circle Films / H2F Entertainment / Deacon Entertainment / Yukon Film Incentive Program / Province of British Columbia Production Services Tax Credit / Canadian Film or Video Production Tax Credit (CPTC)
  • Film Süresi 1 saat 34 dakika
Oyuncular Jennifer Shirley , Blake Woodruff , Michael Rooker , Josh Holloway , Sarah Wayne Callies , Julian Christopher , Teryl Rothery , Rod Boss , Roman Sodermans , Trevor Woodruff , Tara Wilson , Brad Sihvon , Joel Edgerton , John Kapelos , Dulé Hill
Zengin bir İngiliz ailenin çocuğu olan 10 yaşındaki David (Blake Woodruff) kaçırılır. Çocuğu kaçıran Max Harper (Josh Holloway) ve ortağı, yüklü bir fidye karşılığı bu olayı klasik bir kaçırma olayı olarak görmektedirler. Ancak utangaç ve sessiz biri gibi gözüken küçük çocuğun gizli güçleri vardır. Max Harper yaşadıklarından sonra çocuğu kaçırmamış olmayı diler. Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle