79 Görüntülenme
Ong Bak 1 Türkçe Dublaj izle
7.1 IMDB Puanı

Ong Bak 1 Türkçe Dublaj izle

(Ong-bak, Ong Bak)
  • Yapım Yılı Thailand
  • Yapım Şirketi EuropaCorp / Golden Network / Baa-Ram-Ewe / Sahamongkolfilm Co.
  • Film Süresi 1 saat 48 dakika
Oyuncular Tony Jaa , Petchtai Wongkamlao , Pumwaree Yodkamol , Suchao Pongwilai , Chatthapong Phantana-Angkul , Wannakit Sirioput , Cheathavuth Watcharakhun , Rungrawee Barijindakul , Pornpimol Chookanthong , Chumphorn Thepphithak , Sukanya Kongkawong , Boonsri Yindee , Woranard Tantipidok , Sawang Rodnuch , Sutin Rodnuch
Ong Bak 1 izle, 2003 yılı yapımı bir Tayland aksiyon filmidir. Filmde, küçük bir Tayland kasabasından kente gelip, antika bir İngiliz heykelinin geri getirilmesi için görevlendirilen Ting rolünde Tony Jaa yer alıyor.
Heykelin geri getirilmesi sırasında, kasabasında bir kişiye saldırıldığı haberini alır. İnsanların ona yardım etmek için kasabaya gelmesini istemez ve kendisi tek başına kente gider. Kentte, kötü amaçlı bir grupla karşılaşır ve çeteyi dağıtmak için kendini, Muay Thai dövüş sanatlarında ustalaşmış bir savaşçı olarak ortaya koyar.
Ong-bak, akrobatik dövüş sahneleriyle dikkat çekiyor. Film, Muay Thai dövüş sanatının Tayland'ın tarihi ve kültürüyle nasıl bağlantılı olduğunu da anlatıyor.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle