82 Görüntülenme
Rambonun Oğlu Türkçe Dublaj izle
7.0 IMDB Puanı

Rambonun Oğlu Türkçe Dublaj izle

(Son of Rambow, El hijo de Rambow, O Filho de Rambow, Синът на Рамбоу, Rambow sin, Le fils de Rambow, Der Sohn von Rambow, Son of Rambo - Ein garantiert unwiderstehlicher Actionheld, O gios tou Rambow, Rémbo fia, Son of Rambow - Il figlio di Rambo, Little Rambows, リトル・ランボーズ, Zoon van Rambow, Syn Rambow, Filho de Rambow - Um Novo Herói, Сын Рэмбо, Rambov sin, Rambonun Oğlu, Син Рембо)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi Hammer & Tongs / Celluloid Dreams / Good Film Productions / Arte France Cinéma / Network Movie Film-und Fernsehproduktion / Reason Pictures / Soficinéma 2 / Soficinéma 3 / Zweites Deutsches Fernsehen (ZDF)
  • Film Süresi 1 saat 36 dakika
Oyuncular Neil Dudgeon , Bill Milner , Jessica Hynes , Anna Wing , Will Poulter , Tallulah Evans , Emilie Chesnais , Paul Ritter , Finola McMahon , Rachel Mureatroyd , Taylor Richardson , Peter Robinson , Charlie Thrift , Jules Sitruk , Sam Kubrick-Finney
Film bana daha çok ders vermek üzerine yapılmış bir film gibi geldi... Gayet de başarılı olmuş bu konuda... Küçük çocukların yaşadıkları şeylerden ne kadar etkilendikleri çok güzel anlatılmış... Yer yer komik, yer yer düşündüren bir film... Tavsiye ederim... Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle