32 Görüntülenme
Ratatuy (Ratatouille) Türkçe Dublaj İzle
8.1 IMDB Puanı

Ratatuy (Ratatouille) Türkçe Dublaj İzle

(Ratatouille, Рататуи, Juhu-hu, Rottatouille, O ratatouis, Ο Ρατατούης, 五星級大鼠, Lecsó, Moosh-e sarashpaz, Remî no oishii resutoran, レミーのおいしいレストラン, Gardēdis, La troškinys, Ratatuj, Ratatui, Рататуй, Мућкалица, Ratatouille - Dobrú chut!, Råttatouille, 料理鼠王, Ratatuy, Untitled Rodent Project, Chuột Đầu Bếp)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures / Pixar Animation Studios
  • Film Süresi 1 saat 51 dakika
Oyuncular Patton Oswalt , Ian Holm , Lou Romano , Brian Dennehy , Peter Sohn , Peter OToole , Brad Garrett , Janeane Garofalo , Will Arnett , Julius Callahan , James Remar , John Ratzenberger , Teddy Newton , Tony Fucile , Jake Steinfeld
Ratatuy (Ratatouille) izle, Brad Bird tarafından yönetilen bir Amerikan animasyon filmidir. Film, Paris'te bir restoranda bir fare olan Remy'nin hayatını konu alır.
Filmin hikayesi, Remy (Patton Oswalt) adlı bir fare, Paris'te bir restoranın çöplerinden yemek yemek yerine insanlar gibi yemek yapmak ister. Remy, insan yemeklerinin tadına bakarak kendini geliştirir ve bir gün ölçüsü kaçınca restoranın mutfağına düşer.
Mutfakta, Remy, insan aşçı Linguini (Lou Romano) ile tanışır ve onun yardımıyla gizlice yemek yapmaya başlar. Remy, Linguini'yi kontrol ederken, bir yandan da restoranda yemek yapan müşterilere onların beğeneceği lezzetleri sunmaya çalışır.
Ancak, restoranın ünlü şefi Anton Ego (Peter O'Toole), restorana geri döndüğünde, işler değişir. Remy, Linguini ve diğer mutfak çalışanları, restoranın başarıya ulaşması için birlikte çalışırlar.
"Ratatouille izle", aşçılık sanatı, yemek kültürü ve hayallerin peşinden gitmenin önemini konu alan eğlenceli bir animasyon filmidir. Film, Brad Bird'ün yönetmenlik becerileri ve Pixar'ın animasyon kalitesi nedeniyle geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur.