359 Görüntülenme
Riddick Günlükleri Derin Karanlık Türkçe Dublaj izle
6.6 IMDB Puanı

Riddick Günlükleri Derin Karanlık Türkçe Dublaj izle

(The Chronicles of Riddick, La batalla de Riddick, Riddick - Chroniken eines Kriegers, A Batalha de Riddick, Хрониките на Ридик, Les chroniques de Riddick, Riddickove kronike, Riddick)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Universal Pictures / Radar Pictures / One Race Productions / Primal Foe Productions
  • Film Süresi 1 saat 59 dakika
Oyuncular Vin Diesel , Colm Feore , Thandie Newton , Judi Dench , Karl Urban , Alexa Davalos , Linus Roache , Yorick van Wageningen , Nick Chinlund , Keith David , Mark Gibbon , Roger Cross , Terry Chen , Christina Cox , Nigel Vonas
Evrenin karanlık zamanlarında geçen filmde, teker teker Necromonge ordusunun pençesine düşen gezegenlerin tek seçeneği vardır: Ya değişecek, ya da yok olacaklardır. Bu seçeneği kabul etmeyenlerin tek umudu ise, birinin ortaya çıkıp Necromonge ordusunu yavaşlatmasıdır.Her şey kötüye giderken hayatta kalabilenler efsanelere sarılırlar. İyinin kötüyü yendiği efsaneler, kehanetler kulaktan kulağa yayılır. Ama bazen şeytani güçleri durdurmanın yolu onların karşısına bir başka şeytani güçle gitmekten geçer. Hal böyle olunca, sürgündeki Riddick büyük mücadele için çağırılır Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle