52 Görüntülenme
Sevimli Kuklalar New York’ta (The Muppets Take Manhattan) izle
6.8 IMDB Puanı

Sevimli Kuklalar New York’ta (The Muppets Take Manhattan) izle

(The Muppets Take Manhattan)
  • Yapım Yılı 1984
  • Film Süresi 01
Oyuncular Jim Henson , Frank Oz , Dave Goelz , Steve Whitmire , Richard Hunt , Jerry Nelson , Juliana Donald , Lonny Price , Louis Zorich , Art Carney , James Coco , Dabney Coleman , Gregory Hines , Linda Lavin , Joan Rivers , Elliott Gould , Liza Minnelli , Brooke Shields
Sevimli Kuklalar New York'ta (The Muppets Take Manhattan) izle, 1984 yapımı bir Amerikan müzikal komedi filmidir ve Muppet karakterlerinin başrolünde olduğu bir yapım olarak tanınır. Filmin konusu şöyledir:
Film, Muppet karakterlerinin New York City'ye taşınma hayallerini takip ediyor. Kermit the Frog ve arkadaşları, büyük bir Broadway gösterisi yapma hedefiyle şehre gelirler. Ancak bu hedeflerine ulaşmak hiç de kolay olmayacaktır. Muppet tiyatrosunu finanse etmek için zorluklarla karşılaşırlar, bir yandan da Kermit, arkadaşları arasındaki ilişkileri güçlendirmeye ve aynı zamanda büyük bir Broadway prodüksiyonunu hayata geçirmeye çalışır. Film, dostluk, sevgi ve kendi hayallerine inanma temalarını işlerken bir dizi komik ve müzikal sahneye ev sahipliği yapar.
"The Muppets Take Manhattan," Muppet karakterlerinin eğlenceli maceralarını ve New York City'nin büyülü atmosferini bir araya getiren keyifli bir film olarak bilinir.