85 Görüntülenme
Too Scared to Scream izle
5.1 IMDB Puanı

Too Scared to Scream izle

(Too Scared to Scream)
  • Yapım Yılı 1984
  • Film Süresi 01
Oyuncular Mike Connors , Anne Archer , Leon Isaac Kennedy , Ian McShane , Ruth Ford , John Heard , Carrie Nye , Maureen O'Sullivan , Murray Hamilton , Ken Norris , Val Avery , Chet Doherty , Sully Boyar , Karen Rushmore , Rony Clanton , Beeson Carroll , Victoria Bass , Dick Boccelli
Too Scared to Scream izle, 1984 yapımı bir Amerikan gerilim filmidir. Film, yönetmen Tony Lo Bianco tarafından yönetilmiş ve başrollerinde Mike Connors, Anne Archer, Ian McShane, and Leon Isaac Kennedy gibi oyuncular yer almıştır.
Filmin konusu, New York'ta geçmektedir. Bir dizi gizemli cinayet işlendiği sırada, bir psikopat suçlu şehirde dehşet saçmaktadır. Polis, bu cinayetleri çözmeye çalışırken, hikaye bir apartman binasında yaşayan farklı karakterlerin etrafında döner. Apartman sakinlerinden biri, psikopatın sonraki kurbanı olmadan önce tehlikenin farkına varır. Film, bu psikopatın kimliğini çözmeye çalışan dedektifin hikayesini anlatırken, cinayet gizemi çözülmeye çalışılır ve gerilim dolu bir atmosfer oluşturur.
"Too Scared to Scream," gerilim ve suç öğelerini içeren bir film olup, şehirdeki gizemli cinayetlerin çözülmesine odaklanır.