96 Görüntülenme
Simpsonlar Türkçe Dublaj izle
7.3 IMDB Puanı

Simpsonlar Türkçe Dublaj izle

(The Simpsons Movie, Los Simpson)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Twentieth Century Fox / Gracie Films / The Curiosity Company
  • Film Süresi 1 saat 27 dakika
Oyuncular Dan Castellaneta , Julie Kavner , Nancy Cartwright , Yeardley Smith , Hank Azaria , Harry Shearer , Pamela Hayden , Tress MacNeille , Albert Brooks , Karl Wiedergott , Marcia Wallace , Russi Taylor , Maggie Roswell , Philip Rosenthal , Billie Joe Armstrong
Simpsonlar: Sinema filmi (The Simpsons Movie) izle, 2007 yılında vizyona giren animasyon türünde bir filmdir. Simpsonlar dizisinin bir sinema uyarlamasıdır.
Springfield kasabasında yaşayan Simpson ailesi, Homer'ın yanlışlıkla bir çevre felaketine neden olmasıyla birlikte şehrin kaderi tehlikeye girer. Bir domuz kirliliği olayı, şehirdeki su kaynaklarını kirlenmiş ve içilemez hale getirir. Devlet yetkilileri, Springfield kasabasını büyük bir cam kubbe altında kapatmakla tehdit ederler. Simpson ailesi, kasabanın kurtarılması için bir araya gelir ve birbirinden komik maceralar yaşarlar.
Homer, Marge, Bart, Lisa ve Maggie, kasabalarının kaderini değiştirmek için mücadele ederken, Mr. Burns ve bir grup kötü adam da onları engellemeye çalışır. Film, Simpsonlar'ın şehirlerinin kurtarılması için verdikleri mücadeleyi anlatırken, aileler arasındaki bağın gücüne de vurgu yapar.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle