102 Görüntülenme
Sınırların Ötesinde Türkçe Dublaj izle
6.4 IMDB Puanı

Sınırların Ötesinde Türkçe Dublaj izle

(Beyond Borders, Más allá de las fronteras, Amor sem Fronteiras, Отвъд граници, Au-delà des frontières, Teispool piire, Yli rajojen, Sans frontière, Jenseits aller Grenzen, Pera apo ta synora, Πέρα από τα σύνορα, Határok nélkül, Beyond Borders - Amore senza confini, すべては愛のために(2003), Anapus sienu, Bez granic, Amor Sem Fronteiras, La granita, За гранью, Iza granica, Preko vseh meja, Amar peligrosamente, 戰火情人, За межею)
  • Yapım Yılı Germany
  • Yapım Şirketi Mandalay Pictures / CP Medien AG / Camelot Pictures / Mel's Cite du Cinema
  • Film Süresi 2 saat 7 dakika
Oyuncular Angelina Jolie , Clive Owen , Teri Polo , Linus Roache , Noah Emmerich , Yorick van Wageningen , Timothy West , Kate Trotter , Jonathan Higgins , John Gausden , Isabelle Horler , Iain Lee , Keelan Anthony , John Bourgeois , Kalyane Tea
Sarah Jordan, zengin bir İngiliz ailesinin oğulları olan Henry Bauford ile evli genç bir kadındır. Bir gün, kendisini Afrika’daki insanlara yardım için adamış olan doktor Nick Callahan’la karşılaşınca bütün hayatı değişir. Nick’in kendini bu insanlara yardım etmekteki heyecanından çok fazla etkilenen Sarah, engelleyemediği bir duygu ile ona aşık olacaktır. İkili arasındaki tutku, romantizm ve aşkın beslediği bu duygular, her ikisinin hayatı için de büyük tehlikelere neden olur. Goldeneye ve Casino Royale gibi James Bond filmlerinin de yönetmenliğini yapmış olan Martin Campbell, Beyond Borders’da iki ünlü ismi, Angelina Jolie ile Clive Owen’ı etkileyici bir aşk hikayesinde buluşturuyor. Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.