64 Görüntülenme
Sırlar Adası | Lomasankarit izle (2014)
5.1 IMDB Puanı

Sırlar Adası | Lomasankarit izle (2014)

(Lomasankarit, Seikkailu Kreikassa, Meine griechischen Ferien, Peripeteia sto Aigaio, Περιπέτεια στο Αιγαίο, Eiland vol geheimen, Island of Secrets, The Island of Secrets, Adventure in Greece, Adventure Abroad)
  • Yapım Yılı Finland
  • Yapım Şirketi Yellow Film & TV / Finnish Film Foundation / Greek Film Center / Inkas Film & T.V. Productions / Ote tv
  • Film Süresi 1 saat 26 dakika
Oyuncular Nuutti Konttinen , Emil Auno , Veikka Vainikka , Ifigeneia Tzola , Ville Myllyrinne , Laura Malmivaara , Joanna Fyllidou , Orfeas Avgoustidis , Yannis Zouganelis , Natalia Dragoumi , Yannis Stankoglou , Efi Papatheodorou , Gerasimos Skiadaressis , Panos Kranidiotis , Thanassis Sarantos
Sırlar Adası filmi, Tony ve arkadaşlarının içinde bulunduğu tehlikeli durumu konu edinir. Tony maceracı bir yapıya sahiptir. Bu ruh onu sürekli seyahatlerde ve en tehlikeli noktalarda olmasını sağlar. Tony bu ortamlarda yeni arkadaşlıklar kurar ve son sahip olduğu arkadaşları ise oldukça büyük bir tehlikeli işlerle uğraşmaktaydılar. Bunu fark eden Tony, onların neler yaptığı ve ne tür işlere bulaştığını bulmakta kararlıdır. Onları takibe alan Tony, bir su altı mağarasına gittiklerini görür ve orada bulunan hazineyi çıkartmaya çalıştıklarını anlar. Bunun üzerine onları tehlikeden korumak için bu durumu engellemeye niyetlenir. Ancak bunu yapmaya başladıktan kısa bir süre sonra nedeninden şaşar ve denizin o fantastik sırlarını merak etme duygusuna yenik düşer.