50 Görüntülenme
Şövalyeler Vadisi – Julekongen izle (2015)
5.4 IMDB Puanı

Şövalyeler Vadisi – Julekongen izle (2015)

(The ChristmKing)
  • Yapım Yılı Norveç
  • Yapım Şirketi Storm Films / Film Kolektiv
  • Film Süresi Kast ekibi
Oyuncular Stella Stenman , Bjarte Tjøstheim , Tone Beate Mostraum , Vetle Qvenild Werring , Kyrre Hellum , Emma Rebecca Storvik , Herborg Kråkevik , Maria Brandshaug , Simon Lay , Silje Marie Korsnes , Emilie Alsaker , Kalle Hennie , André Eriksen , Nils Jørgen Kaalstad , Elyas Mohammed Salim , Oliver Eidem Nyeng , Kaja Emilie Stenseth , John Eckhoff
"Şövalyeler Vadisi (Julekongen) izle", (İngilizce adı: "Christmas King") 2015 Norveç yapımı bir çocuk filmidir ve yönetmeni Thale Persen'dir.
Film, Norveç'te yaşayan bir çocuk olan Kevin'in maceralarını anlatır. Kevin, Noel arifesinde bir araba kazası geçirir ve gözlerini açtığında kendisini başka bir dünyada, "Snøfall" adlı fantastik bir krallıkta bulur. Snøfall, güzel ama bir o kadar da tehlikeli bir dünyadır ve burada yaşayan insanlar, kötü cadı Miriam tarafından yönetilmektedir.
Kevin, Snøfall'da yaşayan insanlarla tanışır ve onların Noel arifesindeki sıkıntılarını öğrenir. Miriam, Noel Baba'nın hediye dağıtmasını engellemek için Snøfall'ı karıştırmıştır. Kevin, Snøfall'daki arkadaşlarıyla birlikte Noel Baba'nın hediye dağıtmasını sağlamak ve Miriam'ı durdurmak için mücadele eder.
Film, çocukların hayal gücünü ve macera duygusunu harekete geçiren bir hikaye sunar. Ayrıca film, arkadaşlık, cesaret ve dayanışma gibi kavramları işleyerek izleyicilere önemli mesajlar da verir. "Julekongen" filminde Sondre Lindhagen, Anders Baasmo Christiansen ve Evy Kasseth Røsten gibi Norveçli oyuncular yer almaktadır.