39 Görüntülenme
Süper baba (Big Daddy) izle (1999)
6.4 IMDB Puanı

Süper baba (Big Daddy) izle (1999)

(Big Daddy, Un papá genial, O Paizão, Баща-мечта, Drôle de père, Tata od formata, Velký táta, Kata lathos babas, Κατά λάθος μπαμπάς, Apafej, Big Daddy - Un papà speciale, Big Daddy - Un papà troppo forte, ビッグ・ダディ, Kietas Tetušis, Supertata, Um Pai à Maneira, Un tatic grozav, Большой папа, Mali diktator, Ocka po sili, Un pare genial, 冒牌老爸, Süper baba, Великий тато, Guy Gets Kid)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Jack Giarraputo Productions / Out of the Blue... Entertainment
  • Film Süresi 1 saat 33 dakika
Oyuncular Adam Sandler , Joey Lauren Adams , Jon Stewart , Cole Sprouse , Dylan Sprouse , Josh Mostel , Leslie Mann , Allen Covert , Rob Schneider , Kristy Swanson , Joseph Bologna , Peter Dante , Jonathan Loughran , Steve Buscemi , Tim Herlihy
"Süper baba (Big Daddy) izle", Adam Sandler'ın canlandırdığı Sonny Koufax, işsiz ve maddi durumu iyi olmayan bir adamdır. Bir gün eski sevgilisi, bir başka erkekle evlenmeye hazırlandığını haber verir ve Sonny için tüm kapılar kapanır. Hayatını değiştirmeye karar veren Sonny, sosyal hizmetler tarafından terk edilen beş yaşındaki Julian'ı yanına alır ve onu bakmakla yükümlü olduğunu düşündüğü arkadaşı Kevin'in yanına götürür. Sonny, Kevin'in yanında kalırken, Julian'ı babasız büyüyen bir çocuk olarak hayatının en önemli görevi haline getirir ve ona öğretilmesi gereken her şeyi öğretmek için elinden geleni yapar. Ancak Sonny'nin bu ani kararı, yetkililer tarafından sorgulanır ve Julian'ın babası ortaya çıktığında, Sonny'nin sorumluluğunu üstlenmesi gereken gerçeklerle yüzleşmesi gerekecektir.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle