122 Görüntülenme
Süper Baba Türkçe Dublaj izle
6.4 IMDB Puanı

Süper Baba Türkçe Dublaj izle

(Big Daddy, Un papá genial, O Paizão, Баща-мечта, Drôle de père, Tata od formata, Velký táta, Kata lathos babas, Κατά λάθος μπαμπάς, Apafej, Big Daddy - Un papà speciale, Big Daddy - Un papà troppo forte, ビッグ・ダディ, Kietas Tetušis, Supertata, Um Pai à Maneira, Un tatic grozav, Большой папа, Mali diktator, Ocka po sili, Un pare genial, 冒牌老爸, Süper baba, Великий тато, Guy Gets Kid)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Jack Giarraputo Productions / Out of the Blue... Entertainment
  • Film Süresi 1 saat 33 dakika
Oyuncular Adam Sandler , Joey Lauren Adams , Jon Stewart , Cole Sprouse , Dylan Sprouse , Josh Mostel , Leslie Mann , Allen Covert , Rob Schneider , Kristy Swanson , Joseph Bologna , Peter Dante , Jonathan Loughran , Steve Buscemi , Tim Herlihy
Süper baba (Big Daddy) izle, 1999 yapımı bir Amerikan komedi filmidir. Film, adamakıllı bir sorumluluk almaktan kaçınan Sonny Koufax'ın (Adam Sandler) hikayesini anlatır.
Sonny, 32 yaşında ve işsizdir. Kendi hayatına yön veremeyen Sonny, bir gün küçük bir çocuğun kapısında bırakıldığını fark eder. Çocuk, Sonny'nin üniversitedeki sevgilisinin oğlu olduğu ortaya çıkar. Sevgilisi, çocuğu terk etmiştir ve Sonny, onunla ilgilenmek zorunda kalır.
Film, Sonny'nin çocukla birlikte yaşama mücadelesini, sorumluluk alma çabasını ve hayatındaki değişimleri konu alır. Sonny, çocuğa bakarken, onunla zaman geçirmeye başlar ve onun hayatına dokunur. Sonny, yavaş yavaş çocukla bağ kurar ve onun hayatına bir baba figürü olur.
"Big Daddy", komedi ve dram unsurlarını bir araya getiren bir film olarak dikkat çeker. Adam Sandler'in performansı, filmin kalitesini arttıran unsurlardan biridir. Filmde, aile değerleri, sorumluluk alma, aşk ve arkadaşlık gibi konulara da yer verilir. Film, izleyicilere, insanların hayatındaki önemli kararları alırken sorumluluklarını üstlenmeleri ve hayatlarına olumlu değişiklikler yapmaları gerektiğini hatırlatır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle