76 Görüntülenme
Vendetta izle (2015)
4.7 IMDB Puanı

Vendetta izle (2015)

(Vendetta)
  • Yapım Yılı ingilizce
  • Yapım Şirketi WWE Studios
  • Film Süresi 01
Oyuncular Adrian Holmes , Matthew MacCaull , Kyra Zagorsky , Aleks Paunovic , Jonathan Walker , Dee Jay Jackson , Juan Riedinger , Leo Rano , David Allan Pearson , Garfield Wilson , William Stewart , Uros Certic , Bryce Hodgson , Eric Keenleyside , Christoff Lundgren , Mathias Retamal
Vendetta izle, Jen Soska ve Sylvia Soska tarafından yönetilen bir 2015 Amerikan aksiyon-gerilim filmidir.
Film, güçlü ve acımasız bir mafya lideri olan Victor Abbott'un hikayesini anlatır. Victor Abbott, birçok insanın hayatını mahvederek işlerini büyütmüştür. Ancak, oğlu Mason, cinayet suçlamasıyla hapse atılır ve öldürülür.
Mason'ın ölümüne intikam almak için, Mason'ın eski askeri arkadaşı ve hapishane memuru olan James, hapishaneye girer. James, Abbott'un bulunduğu hücreye transfer edilir ve intikamını almak için mücadele eder. Bu sırada, James'in eski düşmanları da onu bulmak ve ortadan kaldırmak için peşindedir.
Filmin konusu, bir mafya liderinin oğlunun öldürülmesi ve intikam alma hikayesini anlatmaktadır. Film, aksiyon, gerilim ve şiddet sahneleri içermekte ve izleyicilere sürükleyici bir aksiyon deneyimi sunmaktadır. Aynı zamanda, filmde adalet, dostluk ve sadakat gibi temalar da ele alınmaktadır.