48 Görüntülenme
Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı A Million Ways to Die in The West Türkçe Dublaj izle
6.1 IMDB Puanı

Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı A Million Ways to Die in The West Türkçe Dublaj izle

(A Million Ways to Die in the West, Pueblo chico, pistola grande, Albert à lOuest, Um Milhão de Maneiras de Pegar na Pistola, Който оцелее ще разказва, Mille et une façons de mourir dans lOuest, Tko preživi, pričat će, Vsechny cesty vedou do hrobu, Miljon moodust Läänes kärvata, Miljoona tapaa kuolla lännessä, Albert à louest, Hilioi tropoi na pethaneis stin Agria Dysi, Χίλιοι τρόποι να πεθάνεις στην Άγρια Δύση, Hogyan rohanj a veszTEDbe, Million drakhim lehitpagger, Un milione di modi per morire nel West, 荒野はつらいよ アリゾナより愛をこめて, Miljoniem iespēju, kā atdot galus, Šimtas keliu iki grabo lentos, Pueblo Chico Pistola Grande, Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie, Mil e Uma Maneiras de Bater as Botas, Urma scapa turma, Миллион способов потерять голову, Ko preživi, pričaće, Vsetky cesty vedu do hrobu, Kako ne umreti na Zahodu, Mil maneras de morder el polvo, 百萬種硬的方式, Yeni Başlayanlar İçin Vahşi Batı, Мільйон способів втратити голову, Triêu Kiêu Chêt Miên Viên Tây)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Bluegrass Films / Fuzzy Door Productions / Media Rights Capital (MRC) / RGB Media
  • Film Süresi 1 saat 56 dakika
Oyuncular Seth MacFarlane , Charlize Theron , Amanda Seyfried , Liam Neeson , Giovanni Ribisi , Neil Patrick Harris , Sarah Silverman , Christopher Hagen , Wes Studi , Matt Clark , Evan Jones , Aaron McPherson , Rex Linn , Brett Rickaby , Alex Borstein
Konusu itibariyle vahşi batının ücra köşesinde ki bir kasabasında yaşayan Albert adında ki kovboy, bir çatışma esnasında korkarak geri çekilir. Bu geri çekilişi, halk arasında onun prestijinin sorgulanmasına neden olur. Bu o kadar kötü bir durumdu ki oralarda, sevgilisi bile onun bu korkaklığını kaldıramaz ve ondan ayrılır. Albert adeta dünyası başına yıkılmış şekilde ne yapacağını bilemez. Daha önce hiç görmediği çok gizemli ve baş döndürücü güzellikte olan bir kadın kasabaya gelir. Bu kadın Albert dahil her şeyi değiştirecektir. Kadın aşık olmasıyla birlikte öz güveni ve cesareti yerine gelen Albert’in bu mutluluğu da uzun sürmez. Kadın belalı kocasını terk etmiştir. Ancak kocası onun yerini bulur ve intikam için gelir.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle