47 Görüntülenme
Yüzündeki Sır – Phoenix izle Türkçe Dublaj
7.3 IMDB Puanı

Yüzündeki Sır – Phoenix izle Türkçe Dublaj

(Phoenix, Ave Fénix, Fênix, Феникс, To tragoudi tou foinika, Το τραγούδι του φοίνικα, Phoenix bár, Il segreto del suo volto, あの日のように抱きしめて, Feniks, Phoenix de Christian Petzold, Yüzündeki Sır, Фенікс)
  • Yapım Yılı Germany
  • Yapım Şirketi Schramm Film Koerner & Weber / Bayerischer Rundfunk (BR) / Westdeutscher Rundfunk (WDR) / ARTE / Tempus
  • Film Süresi 1 saat 38 dakika
Oyuncular Nina Hoss , Ronald Zehrfeld , Nina Kunzendorf , Trystan Pütter , Michael Maertens , Imogen Kogge , Felix Römer , Uwe Preuss , Valerie Koch , Eva Bay , Jeff Burrell , Nikola Kastner , Max Hopp , Megan Gay , Kirsten Block
Yüzündeki Sır filmi Nelly Lenz’in 2. Dünya Savaşı sonrasında yaşadıklarını konu ediniyor. Nelly savaş sırasında esir toplama kampına düşmüştü ve savaşın bitiminden hemen sonra oradan kurtulmuştu. Özgürlüğüne kavuşan Nelly, yüzüne aldığı ve korkunç bir şekilde değiştirdiği o kurşun yarasının tedavisi için ciddi bir estetik operasyon geçirmek zorunda kalır. Nelly, yaşadığı her şeyi unutmak ister ama bu asla mümkün olmayacaktır. Akrabaları ve arkadaşları esir düştüğünü bilmediklerinden onun savaşta öldüğünü düşünürler. Oysa o esir kampındaki her gün onları düşünerek ayakta durmayı başarmıştı. Tamamen yıkılmış olan Berlin’de ailesini ararken bir yandan da gelen dedikodularla adeta yıkılır. Nelly’nin kocası Johnny onun gönderilmesi için Nazilere ihbar ettiği haberine inanmak istemez.