95 Görüntülenme
Zafer Madalyası Türkçe Dublaj izle
7.4 IMDB Puanı

Zafer Madalyası Türkçe Dublaj izle

(Cross of Iron, La cruz de hierro, Das geduldige Fleisch, Cruz de Ferro, A Cruz de Ferro, Железен кръст, Croix de fer, Zeljezni kriz, Jernkorset - og sergent Steiner, Raudrist, Rautaristi, Järnkorset, Ο Σιδηρούς Σταυρός, Vaskereszt, La croce di ferro, Sensô no harawata, 戦争のはらわた, Gelezinis kryzius, Jernkorset, Żelazny krzyż, A Grande Batalha, Crucea de fier, Gvozdeni krst, Железный крест, La Cruz de Hierro, Şeref madalyası, Sargeant Steiner, Steiner - Das Eiserne Kreuz)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi Anglo-EMI Film Distributors / Rapid Film / Terra-Filmkunst / ITC Films / Radiant Film GmbH
  • Film Süresi 2 saat 12 dakika
Oyuncular James Coburn , Maximilian Schell , James Mason , David Warner , Klaus Löwitsch , Vadim Glowna , Roger Fritz , Dieter Schidor , Burkhard Driest , Fred Stillkrauth , Michael Nowka , Véronique Vendell , Arthur Brauss , Senta Berger
2. Dünya Savaşının önemli cephelerinden olan Rusya cephesinde büyük değişiklikler olmuştur. Rusya’ya saldıran Alman orduları yanlış zaman ve yetersiz malzeme yüzünden inanılmaz hızla girdikleri bu topraklardan geri çekilmek zorunda kalmışlardır. Savaş alanındaki kurnazlıkları sayesinde hayatta kalmayı başaran Çavuş Steiner ve emrindeki birliğe yeni atanan komutanları Yüzbaşı Stransky arasında çok kısa bir süre içinde sürtüşme başlar. Aslen Prusyalı aristokrat bir aileden gelen bu yeni komutan her ne pahasına olursa olsun şeref madalyası almaya çalışmaktadır. Aralarındaki hava gergindir çünkü Çavuş, askerler arasında adeta bir efsane haline gelmek üzeredir. JetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.