145 Görüntülenme
Arabalı Köfteciler Türkçe Dublaj izle
7.0 IMDB Puanı

Arabalı Köfteciler Türkçe Dublaj izle

(Kuai can che, Misión Dragón, Wheels on Meals, Detonando em Barcelona, Закуска на колела, Faai caan ce, Plimos en peliglo, Beskytteren, Eine ratastel, Tupla-karate juustolla, Lohikäärmeet vauhdissa, Soif de justice, O prostatis ton gynaikon, O klotsopatinadas, Thanasimos keravnos, 快餐車, Gördülő kung-fu, Spanish Connection, Il mistero del conte Lobos, Cena a sorpresa, Spartan X, スパルタンX, Karatecas sobre ruedas, Interes na kólkach, Pancadaria Chinesa, Luptatorii Kung Fu, Urnebes na točkovima, Ne streljaj na dedinjo, Закусочная на колёсах, Comidas a domicilio, Los supercamorristas, Arabalı Köfteciler, Закусочна на колесах, Jackie Chan - Powerman, Der Powerman, Ne pucaj u naslednicu, Million Dollar Heiress, Weapon X)
  • Yapım Yılı Hong Kong
  • Yapım Şirketi Golden Harvest Company / Laurenfilm
  • Film Süresi 1 saat 48 dakika
Oyuncular Jackie Chan , Biao Yuen , Sammo Kam-Bo Hung , Benny Urquidez , Keith Vitali , Herb Edelman , Lola Forner , Susana Sentís , José Sancho , Miguel Palenzuela , Josep Lluís Fonoll , Amparo Moreno , Montserrat Julió , Luis Monte , Josep L. Dallester
Usta Jackie Chan den bol hareketli ve bir o kadar komik bir film. Jackie Chan ve Biao Yuen kuzen di filmde galiba. Sammo Hung ise bu ikilinin başını devamlı nelaya sokan elemanı oynuyordu. Neyse dövüş sahneleri 10 numara diyebilirim. En güzel sahnelerden biri ise kötü adam rolünde oynayan Benny Urquidez ile kapıştıkları sahne idi. Zaten bu üçlü ne zaman biraraya gelse ortaya lezzetli yapımlar çıkıyor JetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.