94 Görüntülenme
İcimde Biri Var – Innerspace izle (1987)
6.8 IMDB Puanı

İcimde Biri Var – Innerspace izle (1987)

(Innerspace, Viaje insólito, Die Reise ins Ich, Viagem Insólita, Вътрешен космос, Laventure intérieure, Inter espace, Unutarnji svemir, Vnitřní vesmír, Min mikro-makker, Pieni suuri seikkailu, 24 timmars jakten, Fantastiki katadioxi, Φανταστική καταδίωξη, Vérbeli hajsza, Yom BMalkodet, Salto nel buio, インナー・スペース, Vidine erdve, Min mikropartner, Interkosmos, O Micro-Herói, Внутреннее пространство, Unutrašnji svemir, Vnútorný vesmír, Mikrokozmos, El xip prodigiós, El chip prodigioso, 24-timmarsjakten, 驚異大奇航, İçimde Biri Var)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Warner Bros. / The Guber-Peters Company / Amblin Entertainment
  • Film Süresi 2 saat
Oyuncular Dennis Quaid , Martin Short , Meg Ryan , Kevin McCarthy , Fiona Lewis , Vernon Wells , Robert Picardo , Wendy Schaal , Harold Sylvester , William Schallert , Henry Gibson , John Hora , Mark L. Taylor , Orson Bean , Kevin Hooks
Jack Putter, bugün kendini komik hissediyor. Gününü 25 saat yaşayan bu hastalık hastası için hiçbirşey yeni değildi. Ama yeni olan bir şey vardı. Jack birşeyler duyuyordu. "Bana sahip oluyorlar" diye ağlıyordu. Jack birşeyler duyuyordu. ‘Jack’in duyduğu ses Tuck Pendleton’a aitti. Gizli bir minyatürleşme projesi yolunda gitmemiş ve yanlışlıkla Jack’in içine enjekte edilmiştir.