66 Görüntülenme
Uçaklar, Trenler ve Otomobiller (Planes, Trains & Automobiles) izle
7.6 IMDB Puanı

Uçaklar, Trenler ve Otomobiller (Planes, Trains & Automobiles) izle

(Planes, Trains & Automobiles)
  • Yapım Yılı 1987
  • Film Süresi 01
Oyuncular Steve Martin , John Candy , Laila Robins , Michael McKean , Kevin Bacon , Dylan Baker , Carol Bruce , Olivia Burnette , Diana Douglas , Martin Ferrero , Larry Hankin , Richard Herd , Susan Kellermann , Matthew Lawrence , Edie McClurg , George Petrie , Gary Riley , Charles Tyner
Uçaklar, Trenler ve Otomobiller (Planes, Trains & Automobiles) izle, 1987 yapımı bir Amerikan komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini John Hughes üstlenmiştir. Başrollerde Steve Martin ve John Candy yer almaktadır.
Filmin konusu, Neal Page (Steve Martin) adlı bir işadamının Chicago'dan New York'a dönmesi gereken bir iş gezisi sırasında yaşadığı komik ve talihsiz olayları anlatır. Yolculuğu sırasında, Del Griffith (John Candy) adında sevimli fakat oldukça konuşkan bir satıcıyla karşılaşır. İkili, farklı kişilikleri ve yaşam tarzları nedeniyle bir dizi komik ve sıkıntılı an yaşar.
Neal, uçak, tren ve otobüs gibi farklı taşıma araçları kullanarak New York'a dönmeye çalışırken Del de ona yardım etmeye çalışır. Ancak bu yolculuk, her adımda daha karmaşık ve çılgın hale gelir. İkili, bir araya gelmelerinin ardından bir dizi komik olayın içinde bulur ve birlikte geçirdikleri zaman boyunca birbirlerini daha iyi tanır.
"Planes, Trains & Automobiles," sıcak bir komedi ve dostluk temasıyla dolu bir yol filmi olarak bilinir. Film, Steve Martin ve John Candy'nin mükemmel oyunculuk performansları ve komik anlarıyla tanınır ve izleyicilere unutulmaz bir komedi deneyimi sunar.