101 Görüntülenme
Kaybedenler Kulübü Yolda izle (2018)
5.9 IMDB Puanı

Kaybedenler Kulübü Yolda izle (2018)

(Kaybedenler Kulübü Yolda, Клуб неудачников в пути)
  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi TMC Film
  • Film Süresi 1 saat 36 dakika
Oyuncular Nejat Isler , Yigit Özsener , Hande Dogandemir , Merve Çagiran , Riza Kocaoglu , Sarp Akkaya , Safak Baskaya , Tuna Kiremitçi , Genco Ozak , Emre Yetim , Zeynep Özyagcilar
"Kaybedenler Kulübü Yolda izle" 2018 yapımı Türk filmidir ve konusu, üç arkadaşın başlarına gelen olayları anlatmaktadır. Film, birbirlerinden farklı hayatlara sahip olan bu üç arkadaşın, uzun yıllar sonra bir araya gelmeleri ve unutamadıkları bir yolculuğa çıkmalarıyla başlar.
Yıllar önce bir araba kazasında hayatını kaybeden bir arkadaşlarının anısına, bu üç arkadaş birbirlerine verdikleri sözü tutarak onun mezarını ziyaret etmek üzere yola koyulurlar. Ancak yolda, hayatlarındaki sorunlar ve sorunlu ilişkilerle yüzleşmek zorunda kalırlar. Bu yolculuk, onların hem geçmişteki hem de şimdiki hayatlarına ışık tutar ve kaybettikleri her şeyi yeniden kazanmalarına yardımcı olur.
Film, dostluk, aşk, kayıp, pişmanlık ve affetme gibi temaları ele almaktadır. Başrollerinde Nejat İşler, Yiğit Özşener ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü Türk oyuncular yer almaktadır.