46 Görüntülenme
Aile | Family izle (2018)
6.3 IMDB Puanı

Aile | Family izle (2018)

(Family, Семья, Fam-i-ly)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Naegle Ink / Stage 6 Films
  • Film Süresi 1 saat 25 dakika
Oyuncular Kate McKinnon , Allison Tolman , Taylor Schilling , Jessie Ennis , Brian Tyree Henry , Matt Walsh , Eric Edelstein , Peter Horton , Suehyla El-Attar , Fabrizio Zacharee Guido , Sharon Blackwood , Karan Kendrick , Andrene Ward-Hammond , Joseph Poliquin , Aria Brooks
Kate Stone (Taylor Schilling) hayatını kariyer odaklı ve bencil bir şekilde yaşamayı tercih eden bir kadındır. Bu nezaketsiz tavrı insanlarla arasına mesafe koymakta ve onu toplumdan uzak tutmaktadır. Kate’in uzun süredir görüşmediği erkek kardeşi ondan bir geceliğine yeğeni Maddie’ye (Bryn Vale) göz kulak olmasını ister ve Kate de gönülsüzce kabul eder. Bir gecelik çocuk bakıcılığı bir haftaya dönüşür ve Kate’in hayatı allak bullak olur. Maddie okulda maruz kaldığı zorbalıklardan ve gelecek hayallerinden bahsettikçe ikili arasında eşsiz bir bağ oluşmaya başlar.

Orange Is The New Black, The Prodigy, The Titan, The Public, Take Me, Stay, Operasyon: Argo, The Lucky One, Mercy yapımlarından tanıdığımız Taylor Schilling ve Ghostbusters, Rough Night, The Spy Who Dumped Me gibi yapımlardan tanıdığımız komedyen Kate McKinnonın başrollerini paylaştığı, Laura Steinelın yönetmen koltuğuna oturduğu ve senaryosunu kaleme aldığı filmde McKinnon ve Schillinge eşlik eden oyuncular arasında Brian Tyree Henry, Allison Tolman, Jessie Ennis, Matt Walsh, Eric Edelstein, Blair Beeken gibi isimler bulunuyor.