78 Görüntülenme
Albert’i Kaybettim – Jai perdu Albert izle (2018)
4.4 IMDB Puanı

Albert’i Kaybettim – Jai perdu Albert izle (2018)

(J'ai perdu Albert)
  • Yapım Yılı Fransızca, Almanca
  • Yapım Şirketi Angélus Productions / StudioCanal / Climax Films / Radio Télévision Belge Francophone (RTBF) / VOO / BE TV / Centre du Cinéma et de l'Audiovisuel de la Fédération Wallonie-Bruxelles / Canal+ / Canal+ International / Ciné+ / M6 / W9 / Bruxelles Capitale / Tax Shelter du Gouvernement Fédéral Belge / Casa Kafka Pictures / Casa Kafka Pictures Movie Tax Shelter Empowered by Belfius / Région Provence-Alpes-Côte d'Azur / Centre national du cinéma et de l'image animée (CNC) / Département des Alpes-Maritimes / Ville de Nice
  • Film Süresi 01
Oyuncular Etienne Draber , Philippe du Janerand , Bernard Le Coq , Patrick Préjean , Daniel Benoin , Jean-Noël Cnokaert , Kader Boukhanef , Éric Naggar , Alex Vizorek , Lygie Duvivier , Laurent Van Wetter , Denis Mpunga , Valerie Barriere , Charlotte Deschamps , Laetitia Rosier , Sophie Payan
"Albert'i Kaybettim izle" (Jai perdu Albert), 2018 Fransız yapımı bir komedi filmidir. Film, kadın başrol karakterinin Albert adında hayali bir arkadaşının varlığına inanması ve onu aramaya koyulmasını konu alır.
Filmin ana karakteri, Chloé adında bir kadındır. Chloé, eski sevgilisi tarafından terk edilir ve hayatı alt üst olur. Bu süreçte, Chloé, hayali bir arkadaşı olan Albert'ın varlığına inanır ve onu gerçek hayatta aramaya koyulur.
Chloé, Albert'ı ararken birçok komik ve beklenmedik olayla karşılaşır. Bu sırada, Chloé'nin kardeşi ve arkadaşları da ona yardım etmeye çalışırlar. Ancak, Chloé'nin gerçeklikle hayal dünyası arasındaki çizgi giderek belirsizleşir ve olaylar beklenmedik bir şekilde gelişir.
Film, gerçeklik ve hayal dünyası arasındaki ince çizgiyi vurgularken aynı zamanda bir kadının kendi kendini keşfetme yolculuğunu anlatmaktadır. Ayrıca, aşk, kayıp, dostluk ve aile bağları gibi konulara da değinmektedir. "J'ai perdu Albert", eğlenceli sahneleri ve absürt mizahı ile dikkat çeken bir komedi filmi olarak öne çıkmaktadır.