Henüz video eklenmemiş.
49 Görüntülenme
Alcatraz izle (2018)
3.0 IMDB Puanı

Alcatraz izle (2018)

(Alcatraz)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi North Bank Entertainment
  • Film Süresi 1 saat 30 dakika
Oyuncular Lee Bane , Derek Nelson , Gareth Lawrence , Mark Homer , Erick Hayden , Harriet Rees , Jared Nelson , Patrick ODonnell , Nicholas Anscombe , Ryan Michaels , Luke Antony , Christian Roberts , Travis Booth-Millard , Kerry Mills , Matthew Leigh Maggs
Filmde, dünya genelindeki tüm suçlular tarafından kaçılması imkânsız olarak bilinen ve artık korkulu bir kâbus haline gelmiş Alcatraz hapishanesinde geçen tehlikeli bir kaçış serüveni konu edinilmiştir. Büyük bir kaçış planı hedefi doğrultusunda birbirlerinden tamamen bağlantısız belirli sayıda suçlu, bir gangster ve bir hırsız ekip haline gelerek imkânsızı başarmaya yönelik harekete geçerler.

Kaçış planı için en uygun zamanı bekleme kararı alırlar ve o fırsatı elde ettikleri zaman hapishanenin gardiyanlarını rehin almaya başlarlar. Her türlü tehlikeyi göze alarak ilerlemek zorundalar zira artık onlar için geri dönüş yoktur.

Gardiyanları rehin alınarak ile başlatmış oldukları kaçış serüvenlerini acaba Alcatraz’ın karşılarına çıkaracağı farklı engeller ve tehlikeler karşısında devam ettirebilecekler mi?