28 Görüntülenme
Araf 2 izle (2018)
2.8 IMDB Puanı

Araf 2 izle (2018)

  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi DFGS Yapim / Biray Dalkiran DFGS AMERICA
  • Film Süresi 1s 37dk
Oyuncular Emre Kizilirmak , Cevahir Turan , Kaan Songun , Recep Aktug , Sahin Sekman , Fatih Dagidir , Reyhan Ilhan , Caner Gezen , Biray Dalkiran , Asuman Sener , Çagan Gargili , Sahkan Sekman , Tugba Tuzu , Gülce Sesen , Berkay Ergül
"Araf 2 izle", 2019 Türk filmi, bir önceki film olan "Araf"ın devamı niteliğindedir ve yönetmenliğini Biray Dalkıran yapmıştır.
Film, birbirinden farklı hayatları olan üç gencin hikayesini anlatır. Ali, Tan ve Hazal, İstanbul'da yaşayan üç arkadaştır ve hayatın anlamını sorgularlar. Bu üç genç, hayatlarını değiştirmek için bir karavanla yola çıkarlar ve farklı bir yaşam arayışına girerler.
Karavanları ile yollarına devam eden gençler, yolda farklı insanlarla karşılaşırlar ve onların hayatlarına dokunurlar. Fakat, hayatlarına yön vermek için çıktıkları bu yolculukta, kendilerini büyük bir sınavın içinde bulurlar.
"Araf 2", gençlerin hayatla mücadeleleri, kendilerini keşfetmeleri, arkadaşlıkları ve aşkları gibi temaları ele alır. Film, özellikle genç izleyicilerin hayatlarını sorgulamalarına ve kendilerini bulmalarına yardımcı olabilecek mesajlar verir. Filmin başrollerinde Burak Yörük, Cezmi Baskın, Bestemsu Özdemir ve Hakan Şahin gibi oyuncular yer almaktadır.