39 Görüntülenme
Bataklık Havyarı – Bayou Caviar izle (2018)
4.6 IMDB Puanı

Bataklık Havyarı – Bayou Caviar izle (2018)

(Bayou Caviar)
  • Yapım Yılı ingilizce
  • Yapım Şirketi Brittany House Pictures / Quixotic Road / Detente613 / Fireshoe Productions / Major Motion Pictures Ltd.
  • Film Süresi 01
Oyuncular Gregg Bello , Katharine McPhee , Ken Lerner , Sam Thakur , James Moses Black , Alexei Kovalev , Wayne Dehart , Tanyell Waivers , Anna Schafer , Shane Callahan , Pedro Lucero , Modi , Nadine Lewington , Susan McPhail , Kedrick Brown , Leicester Landon
Bataklık Havyarı filmi bir boksörün yaşantısını ve hayatının en kötü günlerine sebep olan olayı konu ediyor. Rodney adındaki biri uzun süredir boks ile uğraşmaktadır. Onlarca madalya ve şampiyonluğa sahip olan bu boksörün sıradan bir hayatı bulunur. Ancak maddi açıdan ciddi bir sıkıntı içine girmesi nedeniyle çalışması gerekir. Yaptığı spor ve gücü nedeniyle yapabileceği tek bir meslek vardır o da güvenlik elemanlığıdır. Bunun için birkaç yere başvurur ve gece kulübünün birinde kendisi için bir iş bulur. Bir gün görev yaptığı gece kulübünde bir cinayet gerçekleşir ve bunun en yakın görgü tanığı da bu boksördür. Bu yüzden başı çok belalı bir rus mafyası ile derde girer.