79 Görüntülenme
Blaze izle (2018)
6.5 IMDB Puanı

Blaze izle (2018)

(Blaze)
  • Yapım Yılı ingilizce
  • Yapım Şirketi Ansgar Media / Black Hangar Studios / Cinetic Media / Orwo Studios / Under the Influence Productions
  • Film Süresi 02
Oyuncular Lloyd Teddy Johnson Jr. , Wyatt Russell , Jenn Lyon , Ritchie Montgomery , Gurf Morlix , David Kallaway , Jonathan Marc Sherman , Jean Carlot , Alynda Segarra , Kris Kristofferson , Richard Linklater , Steve Zahn , Sam Rockwell , Martin Bats Bradford , Tanyell Waivers , Laura Costine
"Blaze izle" 2018 Amerikan yapımı bir müzikal drama filmidir. Film, gerçek bir kişinin hayat hikayesine dayanmaktadır.
Filmin ana karakteri Blaze Foley, gerçek bir müzisyen ve şarkı sözü yazarıdır. Film, Foley'nin hayatını, kariyerini ve trajik ölümünü anlatmaktadır. Foley, kendine özgü bir tarzı olan müziği ile müzik dünyasında kendine bir yer edinmek için mücadele eder.
Filmin ilerleyen bölümlerinde, Foley'nin hayatındaki aşk ilişkileri ve arkadaşlıkları da konu edilir. Film, Foley'nin arkadaşı ve çağdaşı olan Townes Van Zandt ile olan ilişkisine de odaklanır.
Blaze Foley, 1989 yılında, henüz 39 yaşındayken, bir çekişme sırasında yaşamını kaybetti. Film, Foley'nin hayatına bir saygı duruşu niteliğindedir ve aynı zamanda müzik endüstrisinde zorlu koşullar altında nasıl ayakta kalınabileceğine dair bir hikaye sunmaktadır.
Film, yaratıcılık, aşk, müzik ve hayatta kalmak için mücadele etme gibi temaları işlemektedir. Ayrıca, Blaze Foley'nin kendine özgü tarzı ve müziği de filmde ön plana çıkarılmaktadır. "Blaze", gerçek hayattan esinlenen bir müzikal drama olarak, Foley'nin hayatındaki iniş ve çıkışlarla dolu ilginç bir hikayeyi anlatmaktadır.