43 Görüntülenme
Breaking In Gerilim Film izle (2018)
5.4 IMDB Puanı

Breaking In Gerilim Film izle (2018)

(Breaking In, Invasão, Effraction, Betörés, Breaking in - La rivalsa di una madre, Włamanie, Вторжение, Asalto en la noche, Gece Saldırısı)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Will Packer Productions / Breaking In Pictures / Dentsu / Fuji Television Network
  • Film Süresi 1 saat 28 dakika
Oyuncular Gabrielle Union , Billy Burke , Richard Cabral , Ajiona Alexus , Levi Meaden , Seth Carr , Mark Furze , Jason George , Christa Miller , Damien Leake
Bir annenin çocuklarını koruyabilmek adına göze aldığı birçok detayı seyircisi ile buluşturan Breaking In, genel anlatısıyla oldukça güçlü bir gerilim izlenimi veriyor. Özellikle de film çocukları rehin olarak alınan bir annenin göze aldığı birçok etkiyi fazla fazla ekrana sergileyeceğe benziyor. Breaking In türkçe altyazılı izle modunda da ilerletmekte olan filmin senaryosunda ize Yolcu ve Non- Stop gibi filmlerin yönetmeliğini yapan Ryan Engle yazdı. Her sahnesinde biraz daha gerilim ve heyecanı gözler önüne sermekte olan Breaking In hd film izle modundaki filmi sizler bir hayli benimseyebilirsiniz. Filmin genel anlatısı ve sahip olduğu kapasite, sizin de etkisinden uzun bir süre çıkamayacağınız, güçlü bir sinema şölenine dönüşmüş olacak. Hepinize güzel seyirler dileriz.