53 Görüntülenme
Canavar Kadrosu Türkçe Dublaj izle
6.9 IMDB Puanı

Canavar Kadrosu Türkçe Dublaj izle

(The Monster Squad, Escuadrón Antimonstruos, Deu a Louca nos Monstros, Клубът на чудовищата, Min bedste ven, Frankenstein, Kauhukopla, Monster Busters, Enantia sti super omada, Ενάντια στη Σούπερ Ομάδα, A szörnycsapat, Scuola di mostri, El escuadrón anti-monstruos, Cazamonstruos, El escuadrón de los monstruos, Lowcy potworów, Os Caça-Monstros, Одред против чудовишта, Bзвoд чудовищ, Una pandilla alucinante, Monsterklubben, Korku Kulübü, Monster Squad)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi TAFT Entertainment Pictures / Keith Barish Productions / Home Box Office (HBO)
  • Film Süresi 1 saat 19 dakika
Oyuncular Andre Gower , Robby Kiger , Stephen Macht , Duncan Regehr , Tom Noonan , Brent Chalem , Ryan Lambert , Ashley Bank , Michael Faustino , Mary Ellen Trainor , Leonardo Cimino , Jon Gries , Stan Shaw , Lisa Fuller , Jason Hervey
Korku Kulübü (The Monster Squad) izle, bir grup genç çocuğun canavarlarla savaşını konu alan bir korku-komedi filmidir.
Los Angeles'taki bir kasabada, Dracula, Kurtadam, Mumya ve Frankenstein gibi klasik canavarlar yeniden canlanmıştır. Bu canavarlar, dünyaya hükmetmek ve insanlığı köleleştirmek istemektedirler.
Ancak, canavarlara karşı savaşmak için bir grup genç çocuk bir araya gelir. "Monster Squad" adı verilen bu grup, Dracula ve onun canavarlarıyla mücadele etmek için bilgi toplamaya ve silahlar hazırlamaya başlar.
Canavarlar ve insanlar arasındaki savaş, zamanla giderek artar ve çocuklar, canavarların dünyaya hükmetmesini engellemek için mücadele ederler.
Film, korku ve komedi unsurlarını başarılı bir şekilde harmanlar ve canavar filmleri hayranları için nostaljik bir yapım olarak kabul edilir. Ayrıca, gençlerin bir araya gelerek zorlukların üstesinden gelebileceği mesajını da verir.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle